ból nogi podczas zgiętej pozycji

napisał/a: Jagodaino 2013-10-21 12:20
Witam

od dosyc dawna borykam się z dość sporym problem a więc mam straszne bóle nogi podczas gdy siedze itp. po prostu gdy kolano jest zgięta rwie mnie cała noga jak ustane problem za chwile znika .
Proszeo jakąś pomoc ponieważ obecnie nie mam jak sie wybrac do lekarza więc dlatego zgłaszam się tutaj .
Pozdrawiam i góry dziękuje za jakie kolwiek odpowiedzi
napisał/a: kordian1 2013-10-21 20:00
A czy wcześniej kręgosłup lędźwiowy nie bolał? Kiedy jeszcze pojawia się ból lub drętwienie w nodze?
napisał/a: Jagodaino 2013-10-21 21:09
bóla kregosłupa mam czesto ale bardziej wydawało mi się że od pracy przez pół roku pracowałam w pozycji zgiętej gór dół ciągłe przysiady przy scinaniu po min 10h dziennie wiec może był tym spowodowane noga mi nie trętwieje tylko poprostu jak np usiąde to kolano jest zgięte i wtedy przez całą noge przechodzi mnie rwiący ból nogi . Dodam że mam nadwage więc czy to może być też jakieś dodatkowe obciążenie
napisał/a: kordian1 2013-10-21 21:33
Taka praca dla kręgosłupa nie jest korzystna, pewnie powstały już tam zmiany zwyrodnieniowe lub dyskopatyczne które nieleczone z czasem zaczęły dawać objawy bólowe coraz to dalej od źródła. Nadwaga też w niczym nie pomaga, teraz załatw sobie skierowanie do neurologa, idź dobrego rehabilitanta niech cię ukierunkuje z rehabilitacją.
napisał/a: amanda1234 2013-11-19 11:29
Moze zacznij chodzic na masaze? ja jak mialam problemy z kregoslupem, to chodzilam na manualna terapie do Sebastiana Kurbiela.