Ból nóg - zakrzepica?

napisał/a: RainbowMiki 2014-03-30 22:11
Witam wszystkich forumowiczów.
Na wstępie chciała bym zaznaczyć, że zmagam się z nerwicą, ale pracuje nad sobą bardzo ciężko i jest już zemną w sumie całkiem dobrze. Dlatego tym bardziej nie wiem, czy mój problem jest z nią związany, czy też nie.
Mianowicie chodzi o lewą nogę. Przez ostatnich parę dni ciągle czuje w niej "mrówki". Zwłaszcza rano i wieczorami dokucza mi jakby napięcie łydki i wędrujące, miejscowe bóle - nie całej nogi, tylko jej obszarów. Raz jest to podudzie tuż pod kolanem, raz wokół kostki, raz jakby piszczel, a czasem punktowo także udo. Zazwyczaj ale jest to łydka i na zgięciu nogi.
Strasznie mnie to męczy i wyobrażam sobie najgorsze rzeczy, przede wszystkim zakrzepice... Boje się iść z tym do lekarza, bo nie dość, że w związku z nerwicą, w moim ośrodku chyba mają mnie już wszyscy po dziurki w nosie, to jeszcze problemy z żyłami w moim wieku?
Mam 23 lata. Prowadzę bardzo siedzący tryb życia i nie uprawiam sportu, staram się ale dużo chodzić. Nie palę, nie jestem otyła, nie zażywam hormonów, nie mam żylaków. Noga nie jest opuchnięta, nie jest czerwona, żyły mi na niej nie wychodzą. Nie boli przy naciskaniu nigdzie. Po prostu boli zwłaszcza w spoczynku i mrowi. Przy chodzeniu jakby przechodziło.

Nie wiem, czy zakładam temat w dobrym dziale, ale moje obawy głównie są związane z krążeniem, więc postanowiłam zapytać tutaj.
Jaka mogła by być tego przyczyna i do kogo ew. powinnam się z tym zwrócić?

Moje ostatnie badanie krwi i jego wyniki dla zainteresowanych, można znaleźć tutaj:
http://commed.polki.pl/post660424.html#p660424
napisał/a: RainbowMiki 2014-03-31 22:22
Postanowiłam zrobić prywatnie badanie na D-Dimery. Czy dobry wynik może spokojnie wykluczyć moje obawy o zakrzepicy?
napisał/a: RainbowMiki 2014-04-02 12:49
Wynik na D-Dimery 188, czyli w normie i nie jest niepokojący?
Bóle zaczynają przechodzić po stosowaniu "końskiej maści" od 3 dni.
Wychodzi na to, że to prawdopodobnie rew kulszowa.
Wiosna...

Temat do zamknięcia.