Ból narządów płciowych, problem z erekcją.

napisał/a: mickry 2014-07-08 18:44
Witam. Od około roku borykam się z pewnymi przypadłościami które znacznie wpływają na cale moje życie. Nie mam już siły na chodzenie po lekarzach, wydałem kupe kasy a nikt nie chce mnie zdiagnozować od a do z i spróbować pomóc, wyciągnąć wszystkie wnioski i kazać zrobić "niezbędne" badania. Czytając wiele tematów w internecie sam zacząłem to analizować ale pecjalistą nei jestem i nie naprawie się tak jak np czegoś elektronicznego przy pomocy wiedzy z forum elektrody. Może spróboję opisać mój problem.
Początkowo gdy zaczynały się przypadłości, zaczęło boleć mnie prawe jądro. Ból nie był raczej wewnątrz a tak jakby coś uciskało na jego unerwienie, ukrwienie bo np nie bolało przy dotyku itp tylko podczas jakiegoś gwałtowniejszego ruchu.. Czułem że bolą mnie żyły do niego dochodzące. Byłem u wielu urologów miałem sprawdzane chyba wszystko. Po pewnym czasie zaczęła mnie boleć prawa noga cała, poźniej drugie jądro i druga noga nie stale i nie cały czas a na przemian, czasami razem, czasami zupełnie osobno. Bujałem się dalej po urologach leczyli mnie na zapalenia każdego rodzaju a mi wydawało się dalej że to nie jest to. Tkliwe i bolesne były po czasie oba jądra, jedno się znacznie zmniejszyło tak jakby faktycznie występowało jakieś zakażenie, bakteria. Leczyłem się dalej. W tym momencie sprawa wygląda tak, ze jakieś dwa miesiące temu, po przeczytaniu wielu artykułów zdecydowałem się o poproszenie lekarza rodzinnego i konsultacji aby wypisał mi doxycylinę, której wczesniej nie dostawałem od lekarzy a tylko cipronex. Pani stwierdziła ze to moze pomoc jezeli cos jest i dostałem. Zażylem lek i o dziwo o wiele się poprawiło. Nim zacząłem ten lek, zrobiłem badanie MR odcinka L-S które wykazało: nieznaczne tyle uwypuklenie L5-S1. Bedąc u lekarza, poźniej fizjoterapeuty stwierdzili po zdjęciach ze jest nieduże uwypuklenie ale czy powinno dawać aż takie sygnały bólowe? Wujek jest rehabilitantem, dał mi serie ćwiczeń ale ona mi nie pomaga. W tym momencie mam problem bo bolą mnie często nogi, kość ogonowa, oraz mam problem z erekcją który się pogłębia a nigdy tego nie miałem, w taki sposób że uzyskuje erekecję ale coraz trudniej mi ją utrzymać. Czasami jest ok w miarę a czasami poprostu "stanie" i zaraz opada pomimo ciągłej stymulacji. Czy mógłby mi ktoś pomóc pokierować co mam dalej zrobić zeby z tego wkońcu wyjść? Bardzo proszę o pomoc...