Ból między oczami / ból nosa

napisał/a: Greg89 2014-09-14 11:56
Witam,
Mam taki problem z bólem jakby na powierzchni nosa i pomiędzy oczami (ucisk, swędzenie - coś takiego) trwający już prawie od roku.
Absolutnie nie mam żadnych problemów z oddychaniem i innymi objawami które wskazywałyby na zatoki - wcześniej bolały mnie nieco oczy ale po przepisaniu maści na brzegi powiek się to poprawiło.
Dodam, że okulista, laryngolog ani neurolog - nie znajdują żadnych anomalii w mojej głowie (w tym momencie mam przepisane leki na nerwobóle lecz na razie nie odczuwam poprawy).
Ostatnio w sieci natknąłem się na wątek odnośnie "dysfunkcji stawu żuchwowo-skroniowego".
Zastanawiam się czy to mogłoby mieć coś wspólnego z moimi dolegliwościami. Do stomatologa chodzę regularnie (mam kiepskie uzębienie), w ciągu ostatnich 5 lat to miałem chyba z 40 wizyt (leczenie kanałowe, usuwanie, opatrunki itp.) - obecnie niemal mam wszystkie zęby wyleczone aczkolwiek mam wrażenie, że nieco bolą mnie tak jakby wszystkie zęby lecz nie jest to jakiś strasznie mocy ból. Wkrótce też będę miał też usuwany kolejny ząb. Chciałbym się dowiedzieć czy powinienem na ten temat porozmawiać ze stomatologiem lub ewentualnie jakich badań dokonać i czy w ogóle ta przyczyna jest prawdopodobna?
napisał/a: Greg89 2014-10-08 11:41
Dorzucam zdjęcie RTG