ból łydek

napisał/a: nadia2 2016-08-19 23:16
Moze ktos mi do radzi.Mam 7 letnia córke, ma bardxo czeste bóle łydek,ale to takie ze płacze i krzyczy z bólu. Wystepuja roznie najczesviej wieczorem. Bylysmy w szpitalu na oddziale i wdpomnialam pani doktor o tych bólach łydek i ze moj pediatra powiedzial ze to bole wzrostow.Lekarja w szpitalu powiedziala,ze bole lydek to na pewno nie bole wzrostowe i trzeba obserwowac.Badania krwi,mivzu sa wporzadku.Rozkladam rece bo nie wiem co mam juz robic,jakie badania jeszcze wykonac.Mala strasznie cierpi przy tych bolach,a mi tylko madowanie pozostaje.Mize ktos wie cos na ten temat.
napisał/a: nadia2 2016-08-19 23:34
nie dodałam,ze dxiecko miało wcześniej kleszcza,narzeka czesto na bol brzuszka,łydek i czasem głowy.Badanua sa wporzadku.
napisał/a: Peter 2016-08-22 09:47
Pytanie zasadnicze, jakie to były badania?
napisał/a: nadia2 2016-08-29 22:31
morfologia z rozmazem,mocz ogólny i kał. Wszystko w normie. W pierwzzym badaniu wyszlo,ze moze miec alergie pokarmowa, ale lekarz powiedzial ze przy infekcji tez ten czynnik jest podniesiony. Stwierdzili,ze ma maly stan zapalny. Bóle brzucha i nóg (głównie prawej)nadal wystepuja. Kazali podawac nospe i do lekarza rodzinnego,ale rodzinny rozklada rece.
napisał/a: Peter 2016-08-30 08:54
Proponuję przebadać dziecko pod kątem pasożytów.
napisał/a: joannanr1 2016-08-30 14:21
Jeżeli był kleszcz i są bóle łydek trzeba koniecznie zbadać w kierunku boreliozy dobrym testem.