Ból lewej ręki

napisał/a: Mili18 2006-09-11 11:28
Mam problem, od tygodnia okropnie boli mnie lewa ręka. Nie wiem od czego:( Nigdzie się nie uderzyłam. Ból rozpoczyna sie po lewej stronie szyi, dochodzi do barku i łopatki i promieniuje na cała rękę:( Boli mnie najbardzieją pod pachą i bark. Ból jest ciągły a sama ręka mi mrowieje. Bolą mnie kości, mięśnie i skóra. Na dodatek ta skóra swędzi:( Co to może być?? Błagam pomóżcie, bo ja tą ręka nie mogę wcale ruszać. Jak coś do niej wezmę to upuszczę:( Ręka zaczyna się robić sina:( Gdy nią ruszam ból jest nie do wytrzymania:(Byłam już u lekarza ale on nie wie co to jest:( Miałam zapsiany apo-Naproxen i masc przeciwzpalną, ale to nic nie pomaga. Z dnia na dzień ból jest coraz silniejszy:(Błagam pomóżcie!!!
napisał/a: _Paula_ 2006-09-11 17:28
Wydaje mi się, że to problem z kręgosłupem, jak napisałaś "promieniuje"... poproś lekarza o skierowanie do ortopedy.
napisał/a: Apologize 2009-01-18 22:22
ja tak mam od ponad roku...

byłam 21 razy u ortopedy 17u neurologa i nic nie stwierdzili nawet chirórg i naczyniowiec nic nie znaleźli...ostatni lekarz u jakiego byłam powiedział mi, że miałam zerwane ścięgna które teraz zarosły...ok zgodze się z tym co do lewej ręki bo miałam ją złamaną...ale co z prawą z nią to samo się dzieje...
napisał/a: magda-1988 2015-02-26 14:43
Nachwalić się nie mogą mojego Magnetona – http://140longlife.eu/magneton-max. Najlepsze pole magnetyczne na rynku, ból zniknąć właściwie od ręki!