Ból kręgosłupa

napisał/a: sylwek1929 2015-07-06 09:00
Witam serdecznie,
mój problem tyczy się jak w temacie bólu kręgosłupa dokładniej w punkcie między łopatkami, ból pojawił się przy spacerowaniu z psem, gdy chciałem z nim podejść do wody, aby mój zwierzak się napoił, wymagało to wejścia na kamienie usypane przy brzegu, na jednym z nich się poślizgnąłem i aby uniknąć upadku wykonałem chyba standardowy ruch (jakbym chciał się czegoś złapać) w takich sytuacjach i od tego się zaczęło i trwa już 2 dni. Choć strzelam, że to pewnie nic wielkiego to jest gdzieś niepokój, gdyż dość często ciężko pracuję i nic a tu taka głupota i ból mnie paraliżuje, zapomniałem dodać iż ból dokucza mi przy poruszaniu głową. jak mógłbym uśmierzyć ten ból ?
pozdrawiam
napisał/a: Mirandaona 2015-09-17 12:44
Od dłuższego czasu bolały mnie plecy, ale liczne obowiązki nie pozwalały mi wybrać się do lekarza. Na szczęście trafiłam na portal Znamtenbol.pl, który w szybki sposób zdiagnozował mój problem. To co wyróżnia go z pośród innych serwisów to anonimowość, błyskawiczność i przede wszystkim - skuteczność. Dzięki niemu dostałam adresy najbliższych placówek do których mogę się udać, by otrzymać dalszą pomoc. Pozwoliło mi to zaoszczędzić mnóstwo czasu.