Ból kręgosłupa

napisał/a: Brendi 2012-02-14 22:53
Witam od dłuższego czasu boli mnie kręgosłup .A dokładniej między kręgiem jednym a drugim ,a przy dotykaniu boli mnie jak bym miała tam siniaka lub obite to jest takie wrażenie przy dotyku .Boli mnie jak śpię i jak się pochylam itp..
Może wiecie co to takiego czy samo przejdzie może ,nie mam czasu biegać po lekarzach może najpierw jakieś tabletki podziałają a jak nie to będe musiała już iść do tego lekarza .
napisał/a: piotrosiama 2012-02-14 23:04
Tabletki nie wyleczą tej przyczyny bólu, trzeba wykonać rtg i będzie wiadomo co się dzieje nie tak.
napisał/a: olencjaa 2016-09-25 20:57
Iskierka mam identyczne objawy od roku, czy już wiesz co Ci dolega? Miałam prześwietlenie kręgosłupa - spłycona lordoza, ale nie wiem czy to od tego ten ból.
napisał/a: tatiana88 2016-09-25 21:46
to czy od tej lordozy ten ból to moze stwierdzić tylko lekarz ortopeda . A własnie , mówiłas o tym lekarzowi ? a moze masz jeszcze jakies dodatkowe zwyrodnienie ? a moze masz np za mało kolagenu . Pomyślałaś o tym ? spróbuj moze zazywać kolagen , masz dzisiaj dostępny na rynku kolagen w postaci płynnej , Blue calorad się nazywa ( jest od od gsh polska ) . A dlatgo o nim pisze , bo jest w 100% naturalny ze skóry ryb słodkowodnych . Poza tym jest wzbogacony wyciągiem z borówki amerykańskiej w zwiazku z czym jest boagty w witaminę C . polecam poczytać na ten temat .poza tym jest to hydrolizat , który lepiej jest przyswajalny w takiej formie .