bol kregoslupa - ledzwia

napisał/a: shogun1 2011-02-11 01:15
Od ponad pol roku uskarżam sie na ostry bol w odcinku ledzwiowym kregoslupa nie wiem czym to moze byc spowodowane od ponad pol roku gdy bol ten zaczol przeszkadzac ograniczylem cwiczenia obciazajace kregoslup do minimum jednak bol do dzisiaj sie nie zmniejszyl a co gorsza boli jeszcze bardziej.

bylem u 2 lekarzy jeden kazal mi odpoczywac smarowac czyms zapisal mnie na laser zakazal chodzic na silownie i stwierdzil krzywizne kregoslupa drugi kazal zrobic mi zdjecie rentgenowskie z ktorego stwierdzil jedynie to ze wyklucza wymieniona przez owczesnego lekarza skoljoze kregoslupa i zapisal na ultra dzwieki jade jeszcze do niego jutro w celu dalszego dzialania

Chodze na silownie ponad 2 lata teraz napotkalem sie z taka komplikacja


pisze tutaj poniewaz bol ktory odczuwam w moim mniemaniu jest coraz bardziej intensywny chociazby usiade bez oparcia ze skrzywionym kregoslupem i po kilku minutach po polozeniu sie na plecy odczuwam intensywny bol ktory po paru chwilach mija. Nie moge cwiczyc obciazajac kregoslup (wioslowanie) poniewaz na drugi dzien boli mnie jeszcze bardziej. Dluzszy spacer powoduje u mnie bol ledzwi i to w takim stopniu ze czasem potrafie sie zatrzymac i poodginac sie ku tylowi. Najgorsze jest to iz nawet teraz siedzac i piszac to odczuwam nie tyle co bol ale sygnal o tym ze moje plecy meczy bol

Nie chce konczyc swojej przygody z silownia i mam nadzieje ze to nie bedzie konieczne.