ból kości strzałkowej + ból/strzykanie w stopie

napisał/a: grzybol100 2013-08-05 11:15
Witam,
Wczoraj podczas meczu jak to moje szczęście na sam koniec dokładniej, maiłem starcie z innym zawodnikiem, przewróciłem się i usłyszałem trzask (niezbyt dokładnie wiem gdzie), po czym wstałem czułem na nodze (lewej) od kolana aż po palce silne mrowienie i ból, który z sekundy na sekundę ustawał. Dałem radę dojechać rowerem do domu. Od razu smarowanie maściami, i jako że było już późno więc kima. Dodam że nie ma żadnej opuchlizny. Odkąd wstałem odczuwam ból w kości strzałkowej przy samym kolanie oraz pod kostką w stopie, chodzić mogę mimo że boli to jednak nie jest ból że trzeba wzywać pogotowie tylko że cały czas coś mi strzyka właśnie w kostce. Podczas chodzenia, jakby ból w kostce łączył się z bólem w kości strzałkowej nie wiem dokładnie jak to opisać, jakby się synchronizowały :D. O dziwo mogę kręcić stopą w dowolnym kierunku nie czując bólu. No i mam dużego siniala na piszczelu...
Mam nadzieję że nie złamałem kości strzałkowej...Co powiecie? z góry dziękuję za odpowiedzi.
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-05 12:14
Dobrze by było gdybyś wybrał się do lekarza. Być może jest gdzieś pęknięcie,naderwanie. Jak zostawisz w samopas zrośnie się źle i będziesz miał problemy.Pozdrawiam.
napisał/a: grzybol100 2013-08-05 12:33
kurczę, lipa troszkę, ogólnie jestem ze wsi, a jak to na wsi, żniwa, roboty od rana aż do późnej nocy, jak teraz wyjdzie że się załatwiłem to totalna załamka... Lekarzy też jak na lekarstwo, dopiero we czwartek jest opcja a i to prywatnie :/ czy powinienem jakieś wcześniej zrobić badania?
napisał/a: ~Anonymous 2013-08-05 15:44
Przykro mi. A nie możesz gdzieś do szpitala podjechać.Rentgen wykaże czy są jakieś nieprawidłowości. Pozdrawiam.