Ból kolana.

napisał/a: IwoS 2014-11-11 19:58
Witam.
Podczas dzisiejszego meczu doszło do niefortunnego zdarzenia. Chcąc wyprzedzić przeciwnika i wybić piłkę spadającą z góry, włożyłem nogę przed zawodnika a ten wleciał na moją nogę na pełnym biegu. Poczułem tylko chrupnięcie i noga zaczęła mnie mocno boleć. Chwilę po spryskaniu zamrażaczem widoczny był lekki krwiak, czy też zaczerwienienie w okolicach więzadła wewnątrz kolana. Kolano jest trochę spuchnięte. Masażysta sprawdził, czy jest całe i czy więzadła są całe. Wszystko wygląda dobrze jeśli o to chodzi. Lekka nie stabilizacja. Naciskając mnie na kolano, ścięgna i więzadła nie odczuwałem bólu. Jednak boli mnie strasznie, gdy chcę wyprostować, ale mogę zginać bez większego bólu. Boli mnie rzepka i całe kolano. W stanie spoczynku lekko pobolewa z dwóch stron w okolicach więzadeł. No i oczywiście boli mnie zbity mięsień dwugłowy. Z jego diagnozy wynikało, że kolano mogło wyskoczyć i wskoczyć. Pomocy. Co można o tym powiedzieć? Jak długa pauza? Coś poważnego? Proszę nie pisać "idź do lekarza", bo dałem sobie czas dwóch dni.