Ból kolan

napisał/a: Paulla 2016-11-16 13:01
Witam,
Mam 34 lata i od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce. W domu poruszam się o balkoniku, na dłuższe trasy potrzebny mi jednak wózek. Od kilku tygodni bolą mnie kolana. Ból jest kłujący i pojawia się podczas wstawania i siadania. Od kilku dni kolana bolą mnie także w nocy. Ból zawsze ma ten sam charakter. Mam uczucie wbijania igieł w kolana. Poza tym kolana nie są opuchnięte, brak zaczerwienień, siniaków czy innych zmian widocznych dla oka. W piątek mam wizytę u lekarza, ale może ktoś z Forumowiczów miał podobny przypadek i podpowie, jakie wykonać badania?
napisał/a: PioCS 2016-11-18 13:01
witam, przy MPD najczęściej kolana się koślawią wiec może być przeciążony przedział przyśrodkowy stawu (więzadło poboczne piszczelowe być może łąkotka) trudno powiedzieć. Musie Cie zbadać specjalista (lekarz, fizjoterapeuta) i znaleźć strukturę która wywołuje ból. Ciężko też cokolwiek sensownego napisać ponieważ nie jest opisany przez Ciebie dokładny region bólu. pozdrawiam
napisał/a: Paulla 2016-11-18 21:54
Region bólu nie jest podany, gdyż najprościej pisząc bolą mnie całe kolana. Właśnie jestem po konsultacji specjalistycznej i zapisano mi maść Perskindol oraz witaminę D3 1000, Dziękuję za odpowiedź.