Ból kolan, kostek, nadgarstków

napisał/a: domcia4444 2011-05-23 18:11
Witam! Mam poważny problem, mianowicie strasznie bolą mnie stawy i nie mam pojecia co to jest! Ten post napisałam w ubiegłym roku w marcu na SFD:
""Witam! Mam problem i prosze o pomoc.

Otóż mam ból prawego kolana. Wszystko zaczęło się w listopadzie 2009 roku jak nie mogąc biegać na dworze przez pogode biegałam w domu w miejscu. Nie mam bieżni ani nic z tych rzeczy, po prostu w miejscu sobie biegałam. :) :P Po jakimś tygodniu takiego biegania na kolanie zrobił sie się siniak. Nigdzie się napewno nie udeżyłam. Po dwóch miesiącach zrezygnowałam z takiego sposobu biegania. Siniak jednak utrzymywał się jeszcze przez jakiś czas (ok. dwóch tygodni) nawet po zakończeniu ćwiczen. Uprawiam różne sporty bieganie, piłka nożna.... I tylko czasami odczuwałam ból.
Od dwóch tygodni jestem chora więc nigdzie nie wychodziłam. Przebywałam tylko w domu, a moje najdłuższe odcinki chodzenia to łazienka i kuchnia :) :P
Dzisiaj po raz pierwszy od tak długiej przerwy byłam na zakupach. Chodziłam w sumie nie tak dużo, ok. 1-2km. Jak to na zakupach bywa.
Siedząc przed laptopem, tak jak teraz, odczuwam ból w prawym kolanie, nawet taki troche silny ból. I czasami jest taki ból, że odczuwam jakby cała noga mnie bolała. W lewym kolanie w ogole nie mam żadnego bólu ani miciiii-piciii. Jeszcze powiem, że gram w piłkę w klubie i jestem prawonożna :)

Czy może to być coś poważnego? Normalnie aż się boję na starość co będzie z moimi stawami po uprawianiu sportu. Jak teraz bolą stawy to co będzie później??

Licze na jakieś odpowiedzi.

Z góry dziękuje i pozdrawiam. ""


A teraz jest gorzej. Mam dopiero 19 lat. Od kolana się zaczęło teraz juz bolą mnie i kostki oraz nadgarstki...czasami biodra... Byłam u lekarza w ubiegłym roku, miałam robione badania i wszystko było ok., chodziłam na laser na prawe kolano... Wtedy czułam tylko ból w kolanach...a dziś...wszędzie...;/ Czasami czuję jakby coś mi pulsowało obok stawów. Uprawiam sport oraz taniec i jakoś nie wiem jak już sobie mam pomóc z tym bólem.

Przez tydzień brałam ibuprofen...Pierwsze dwa-trzy dni super, a później dalej czułam ból....
W ubiegłym roku również brałam Glukozamine.

Jeżeli jest ktoś kto może mi pomóc bardzo proszę...

pozdrawiam