Ból jedynki po kilku latach

napisał/a: Gumek94 2014-03-07 20:03
Witam!, z rok czy 2 lata temu byłem u dentystyki i robiła mi jedynkę w wewnątrz od środka, i zaplombowała go, po tych 1-2 latach jak stukam lekko w zęba to minimalnie pobolewa, nawet jak w niego nie stukam to też rzadko co minimalne pobolewa i między jedynką i dwójką mam stan zapalny z jednej i z drugiej strony czy to może być przyczyna tego bólu ? dzisiaj byłem u dentystyki i nic nie zauważyła, a w nocy jakby w ogóle nie pobolewa, więc w czym leży problem ? proszę o odpowiedź
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-08 11:56
Czy stomatolog zrobiła zdjęcie Rtg? Pozdrawiam.
napisał/a: Gumek94 2014-03-09 20:32
mam skierowanie w celu zrobienia zdjęcia RTG i niedługo mam zamiar się wybrać, byłem u dentystki i powiedziała że mam stan zapalny z jednej i z drugiej strony między dwójką a jedynką, i z jednej strony stan zapalny czasem pobolewa a z drugiej na razie nie, mi się wydaję że to przez stan zapalny jak np nie raz gryzę coś tym zębem czy dotykam go to odczuwam lekki ból, nie jestem całkowicie pewien, zmieniłem szczoteczkę zwykłą na elektryczną, kupiłem nić dentystyczną, używam płukanki którą mi przepisała Eludril i po jakimś 2 tyg stan zapalny powinien zniknąć, i mam nadzieję że ból po dotknięciu zęba i nagryzaniu nim też zniknie.
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-09 20:53
Ok. Jeśli zdjęcie nie wykaże niczego to tak jak piszesz powinno być.:) Pozdrawiam.
napisał/a: marcelkakk 2014-03-11 15:50
jakby co to teraz można za darmo iść do dentysty w ramach akcji Colgate. Musisz tylko sprawdzić czy są gabinety w twojej miejscowości objęte tym programem. U mnie w Lublinie jest na przykład Żagiel med na zana.