Ból i krew w miejscu rany odniesionej rok temu

napisał/a: Michal14700 2014-06-11 19:04
Witam. Rok temu (lub nawet najprawdopodobniej dwa lata temu) odniosłem kontuzję nogi tj. uderzyłem piszczelem w drabinkę na basenie (w połowie nogi między kolanem a stopą) i po dwóch dniach nie mogłem chodzić... Wylądowałem w szpitalu prześwietlili nogę i nie była złamana ale chodzić nie mogłem. Jak dawałem ją na dół do pionu robiła się zielona więc to nie było zwykłe stłuczenie ale oczywiście w moim szpitalu powiedzieli że wszystko jest okej i za tydzień będę już normalnie chodził i nawet biegał. Niestety po tygodniu nie było żadnego polepszenia wiec trafiłem prywatnie do chirurga który wbijał mi chyba igły czy coś w tą nogę i wyciskał ropę?? 2 razy u niego byłem ale też codziennie miałem wyciskać sam w domu i posypywać antybiotykiem po ranie. Miałem zakażenie przez ten basen (bakterie etc, niestety byłem w wodzie jak uderzyłem). Po jakimś miesiącu wreszcie mogłem chodzić potem już było wszystko okej.

Niestety od kilku miesięcy zaczynałem odczuwać ból w tej ranie. Naciskając na nią nie czuję większego bólu niż to co samo boli. Boli od czasu do czasu, przeważnie jak długo jestem na nogach/pracuje. Od samego początku tej rany (tj od uderzenia) była wyczuwalna dziura przejeżdżając palcem od góry nogi do stopy. Nie wiem czy tak zgniotłem nogę (mięsień??) uderzając nią w drabinkę czy coś innego. Ślad rany jest od samego początku dość widoczny, nie wiem czy tak to miało być czy miało się zagoić i być takie jak reszta skóry. Ostatnio zaczęła się wydostawać stamtąd krew (dosłownie krople) ale mam przeczucie że to początek. Poniżej zdjęcie z dziś. Powiedzcie mi czy ta rana miała tak zawsze wyglądać i już do końca życia taka będzie? Co może być powodem nawrotu bólu? Coś źle wyleczone?

Wiem że wyszło trochę dużo ale chciałem opisać wszystko jak najlepiej.

zdjęcia ponizej:
[code:ui4bq9e7]http://iv.pl/images/11009420006748309707.jpg
http://iv.pl/images/73802179205798841055.jpg[/code:ui4bq9e7]
(zdjęcia nie oddały tego co widać okiem, rana w rzeczywistości znacznie różni się od skóry)