BÓL I DRĘTWIENIE PRAWEJ RĘKI BUDZI MNIE W NOCY

napisał/a: Matylda38 2007-11-03 08:29
Witam serdecznie
od 2tyg.nie mogę przespać całej nocy.Ból i mrowienie w prawej ręce powoduje ze o piatej rano jestem juz na nogach.Po godzinie ból mija,ale reka jest przez dłuzszy czas spuchnięta.Biorę od tygodnia magnes 200mg.Moze dodam ,ze ostatnio przeprowadzałam sie i nadżwigałam sie trochę.Prosze o wskazówki,moze więcej witamin?
napisał/a: Ania_204 2007-11-03 14:39
Witam serdecznie.
Od którego miejsca zaczyna sie drętwienie??
Do których palców dochodzi??
Pozdrawiam.
napisał/a: Matylda38 2007-11-04 07:21
witam
Praktycznie ból rozprzestrzenia sie od ramienia do palców.Pomijajac mały palec,to reszta palcow jest zdrętwiała i opuchnieta.Wczoraj zapomniałam zdiąc pierścionki na noc i dopiero miałam problem.Najciekawsze jest to ,ze gdy wstane i rozruszam reke to po pół godz.ból mija ,ale odretwienie zostaje jeszcze przez jakies kilka godzin.
Moze to przemeczenie ,ale bardzo dokuczliwe.
napisał/a: Ania_204 2007-11-04 09:16
Witam serdecznie.
Byc może jest problem z nerwem pośrodkowym i/lub promieniowym.
Typowymi objawami jest właśnie mrowienie i drętwienie. Dobrze by, było gdyby udała sie pani na wizytę do neurologa,bądź dobrego chirurga ręki.
Pozdrawiam. Życzę zdrowia.
napisał/a: Matylda38 2007-11-04 19:28
Dziekuje za odpowiedż.Obecnie przebywam w Norwegii.Mam nadzieje ze tu są dobrzy specjaliści
napisał/a: Przybyłka 2012-05-08 09:50
Witam!
Ja mam podobnie tzn często w nocy mrowieje mi ręka gdy dosłownie chwile na niej poleże,towarzyszy temu ból i na dodatek bezwład ręki nie moge jej nawet podnieść a jak juz mi się uda to jest taka dziwna jak nie moja czuje sie jakbym nie miala reki. Jak ostatnio próbowałam ja przełożyć na drugą stronę (udało mi sie ja podnieśc) to opadła natychmiast i lezela w takiej dziwnej pozycji jakby plastyczna byla. Nie mam wtedy czucia w reku. Boje sie bo to straszne uczucie a nie wiem czym jest spowodowane,mam dopiero 18 lat, nie nadwyreżylam jej ani nic z podobnych rzeczy.