Ból głowy, zawroty i problemy z koncentracją

napisał/a: null 2015-07-18 16:59
Drodzy lekarze co mi może dolegac od miejwięcej osiemnastego roku zycia mam dziwną przypadłosć, która można powiedzieć że kompletnie wyłacza mnie z zycia społecznego.
Objawia się ona brakiem osłabieniem czucia, stanów słabego odbierania bodźców zewnetrznych. Czuję się jakbym był cały czas po kilku kieliszkach wódki.
Zawroty głowy uczucię, gibania się i brak złapania jakby stabilnego środka. Potrafię chodzić, mowić pisać czytać, jako tako rozmawiać. Na pozór widać żę niby w miarę prawdiłowo funkcjonuję.
Niestety jak na 26 latka, czuję się i funkcjonuję jak 70 latek.
Uczucię ciagłego ucisku na głowe, od środka idącego jakby od kręgosłupa ciągłę zawroty, migreny, mroczki przed oczami, plamy,
i ciagła dekoncetracja strasznie utrudniają jak nie umozliwajają mi normalne funkcjonowanie.
Najgorsza jest dekoncentracja, problemy z pamięcią nie jestem fachowem i nieznam się na terminologi.
Jak na osobę która ma 26 lat i pracuję od 3 lat w magazynie, widze nawet ja że jest źlę lub benzdziejnie.

Pracując w magazynie do moich zadań nalezy, przyjmowanie, rozkładanie , kompletacja towaru znajdującego się na lokalizacji.
Niestety po trzechlatach pracy jestem na ciągłym poziomie 3 miesięcznego lub miesiecznego pracownika. Nie wiem jakbym się starał
nie potrafię spamiętać towaru jego lokalizacji.
Mam również problemy chodźby z wyrażaniem myśłi, budowaniem zdań bardzije złozobych , zapamiętywaniem twarzy imion.

Wieczne uczucie rozkojarzenia, chybotania się migren, oraz ucisku głowy (wydaje się idącego od kręgosłupa) oraz wiecznego zmęczenia niemożliwia mi normalne funkcjonowanie i życie.

Obecnie mija prawie 9 lat odkąd jestem chodzącą bezmyślną góra mięsa, wiecznie tracącą koncentrację nie potrafię szybko kojarzyć sięganie chodź by do trzech dni wstecz sprawia mi ogromny problem i ból. Nie mówiąc o próbie sięgnięcia pamięcią wstecz np o tydzień rok a może do dzieciństwa czy okresu dojrzewania. W głowie mam pustkę jedynie jakieś żałosne przebłyski.

Przeszedłem długą drogę, byłem od bijany jak piłeczka i wysyłany do różnych specjalistów, którzy zrobili mi takie badania jak.
EkG, EEG, USG tętnic szyjnych, trzy tomografie komputerowe głowy które nic nie wykazały, holter , badania krwi moczu. Byłem również u psychologa i psychiatry którzy nic nie zaradzili, nawet farmakologia.

Po wizycie w poradni zaburzeń pamięci stwierdzono że mam łagodne zaburzenia koncentracji. Jednak sam test wykonany przez, młodą panią psycholog był na poziomie dwulatka lub orangutana.
Składało się między innymi na niego powtarzanie łańcuszka słów takiego jak koń, łazienka, młotek... Niestety i z tym nie potrafiłem sobie do końca poradzić jednak dzięki wskazówką i podpowiedzią zgadywałem. Wypadłem nawet pomyślnie w teście polegającym na zapamiętaniu, obrazka składającego się z kwadratów kółek i ponownym go narysowaniu po jakimś czasie.
Szkoda że nie wspomniałem że już ze trzy razy rysowałem w przeszłość ten sam układ i tam wypadłem pomyślnie.
Zaś po podaniu kilku dat kiedy skończyła i zakończyła się pierwsza wojna światowa oraz kiedy była bitwa pod grunwaldem, pań stwierdziła że jestem niemal że zdrowy.
Szkoda tez że pani profesor nie wie jaką miałem wiedzę historyczną wieku 17 lat kiedy normalnie funkcjonowałem. A obecnie moje bezmyślne truchło potrafi podać Kika bezmyślnych dat, które są w koło katowane w telewizji.

Domyślam się ze dzięki temu typu diagnozą, i dziecinnemu podejściu można spokojnie powiedzieć, że na pewno tak zwani specjaliści nie są mi wstanie pomóc.

Mogę jeszcze wspomnieć, że koncentracja i pamięć mogła mi siąść s powodu nerwicy czy lęków których nabawiłem się w szkole.
Zaś uczucie wiecznego, ucisku chybotania, migren, może być spowodowane tym żę między 18/19 rokiem głowy dostałem dwa razy w tył głowy, lub też że mam wiecznie dziwną postawę mam wiecznie sztywne plecy co przeszkadza mi to przy ruchu i pochylaniu się.

niestety są to jedynie moje domysły wynikające z 9 letniej obserwacji mojego truchła.

Proszę o wskazówki co może mi dolegać ?
Mogę mieć ciśnienie wewnątrz czaszkowe ? Wiecznie się czuję jakby skakało mi ciśnienie w głowie wzdłuż kręgosłupa i czaszki.
Wieczny ucisk i uczucie zapchanych uszu.
Proszę o wskazówki co mogę jeszcze zrobić ?