ból głowy z lewej strony

napisał/a: jazon82 2009-01-07 12:36
Witam wszystkich!
Mam poważny problem a mianowicie:
Gdy dotykam lewa strone glowy to mam dziwny ból.Strasznie mam podrażniona skóre.Ten ból pojawił sie trzeci raz w życiu.Tak jakby mnie przewiało bo bynajmniej jest takie uczucie.Tak naprawde to pojawił sie także inny problem bo zdrętwiała mi lewa cała strona.Mam do tego mrowienia .Bolą mnie strasznie nadgarstki,kręgosłup,łopatki,nogi.Tak naprawde to nie wiem co mi dolega.Zaczeło sie od nadgarstków ale w tym momęcie przewiałem sobie głowe.Pracuje na budowie i stwierdzono ze z wysiłku.Mam zrobione badanie TK i jest to niby uszkodzenie układów nerwowych.Ale co gdzie i jak to nic mi nie wiadomo a to dretwienie trwa z 10 dni.Byłem u neurologa i skierował mnie na badanie MRI-Rezonans Magnetyczny.Myśle ze tam co mi wykarze.Ta opinia lekarza z TK to jest tak jakby moja.Tak jakby stwierdzili opinie nad tym co im powiedziałem i wypisał powód mojej choroby.Jeśli ktoś mial coś podobnego z moim problemem to niech coś napisze za co z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam.
napisał/a: Yla 2009-01-07 12:47
Tak rezonans to jest strzał w dziesiątke.. Moją mame leczyli przez rok na nadciśnienie dopiero po rezonansie i tomografie okazało sie, ze ma guza mózgu 3 na 4 cm.. Głownym objawem u niej bylo odretwienie calej lewej strony i gdy szła to również " zciągało" ja na lewa strone... Teraz jest po operacji i wszytsko jest dobrze... ale gdyby nie zdecydowala sie na te badnia tomografem... moglo by byc za pozno.. Dlatego radze szybko sie przebadac!!! Pozdrawiam!!