BOL GLOWY

napisał/a: bacz 2007-06-09 14:01
Witam mam wielkie prosbe o odpowiedz jesli ktos cos bedzie wiedzial ..
przyznaje sie na poczatku po czym to mam .. narkotyki a chodzi mi o taki sliny ucisk u gory glowy trwajacy tydzien do 2 tygodni .. ale cos strasznie dziwnego czlowek w trakcie tego zachowuje sie nie normalnie ciezko sie rozmawia z ludzmi .. moze ktos cos wie na ten temat ??

POZDRAWIAM !
napisał/a: pitex 2007-08-21 11:29
domyślam sie że chodzi o narkotyki z grupy amfetamin , może łączone z alkoholem wysokoprocentowym ... twoje bóle głowy są wynikiem zaburzenia neuroprzekaźnictwa podwzorze - przysadka ... jest to z natury rzeczy poważna sprawa radze zgłosić się do specjalisty psychiatry lub neurologa ale jesli chodzi o neurologa trzeba wybrac osobe (lekarza) ktory ma swoiste podejscie do tych spraw... radze unikać alkoholu i juz wogole jakichkolwiek narkotykow ZGŁOŚ SIĘ DO SPECJALISTY! PONIEWAŻ TWÓJ PROBLEM BĘDZIE SIĘ POGŁĘBIAŁ AŻ DO WYSTĄPIENIA DEPRESJI !!! RATUJ SIĘ ,a co najważniejsze zgłoś się do psychoterapeuty po to by odnalazł przyczyne siegania przez ciebie srodkow narkotycznych żebyś miał świadomość siebie i swoich wewnetrzych sprzeczości ,powodzenia!