Bol glowy u mlodej osoby

napisał/a: mania1996 2014-12-02 16:47
Witam. Mam 18 lat i zmagam sie z codziennym bolem głowy. Bol glowy pojawia sie od 3- 4lat ale dopiero od 4 miesiecy nasilił się i stał sie codzienny. Lekarz rodzinny skierował mnie do neurologa oraz przepisał leki na migrene. nie pomogło. Bol nasila sie po wysilku fizycznym, glowa wtedy pulsuje i bol jest nie do wytrzymania. Neurolog skierował mnie do szpitala dopiskiem pilne. Moje pytanie brzmi: czego mogę sie spodziewać? dodam, ze wyniki krwi wyszły w normie. Ile moze trwac taki pobyt oraz jakie badania będą mi robic?
napisał/a: Vattier 2014-12-02 19:36
W zależności od decyzji lekarza będą to prawdopodobnie badania obrazowe (TK, MR lub angio-TK, angio-MR), być może nakłucie lędźwiowe i/lub badanie dna oka. Oprócz tego standardowe badania laboratoryjne (z krwi), wykonywane u każdego pacjenta przyjmowanego do szpitala (morfologia, sód, potas, kreatynina, etc.) + badania dodatkowe w zależności od podejrzewanej choroby podstawowej. Podane przez Ciebie objawy wymagają diagnostyki w trybie pilnym, więc neurolog zareagował jak najbardziej słusznie.
napisał/a: mania1996 2014-12-02 23:19
dziękuję bardzo za odpowiedź użytkowniku. Czy mam się obawiać? Mam nadzieję, że to wszystko przez stres jednak nie daje mi spokoju to wszystko