Ból głowy przy kaszlu i schylaniu powodem do obaw?

napisał/a: michno 2013-05-26 19:38
Witam. Od 2-3 dni boli mnie głowa przy kasłaniu oraz schylaniu się. Wyczytałem w Internecie, że takie objawy mogą być spowodowane tętniakiem, objawami nowotworu, guzem mózgu... Gdy powiedziałem o tym dziewczynie to stwierdziła, ze może to być ból od zatok. W Internecie wyczytałem jednak, że przy wyżej wymienionych chorobach ból przy kaszlu i schylaniu występuje z tyłu głowy, a mnie boli z przodu (konkretnie czoło). Mam 23. lata, 185 cm wzrostu i jestem dość szczupły. Nie pale papierosów, nie nadużywam alkoholu, oraz nie biorę i nigdy nie brałem narkotyków. Ból przy mocniejszym kasłaniu jest większy, natomiast przy słabym mało odczuwalny. Przez te parę dni się tym nie przejmowałem, ale gdy przeczytałem o tym w sieci to trochę się zaniepokoiłem. Czy faktycznie mam się czego bać?
napisał/a: AnkaKochanka 2013-06-11 15:01
to raczej wyglada na objawy kaca ;)

ale moze byc stres, ja mialem z tego powodu cos bardzo podobnego, z tym, ze przy chodzeniu nawet mnie bolalo, kompletnie nie moglem sie ruszac
napisał/a: korsak 2013-06-28 13:52
jak będzie to nadal trwało, to idź do lekarza. szukanie diagnozy w necie to nie wiem czy pomoże
napisał/a: Katarynka87 2014-01-30 14:47
Mam nadzieję że ból ustał. Ale jeśli nie to sugeruję ci skonsultowanie się z Lek. Andrzejem Kroszczyńskim, specjalista leczącym przewlekłe bóle http://www.rehab.pl/bol-przewlekly/ - tu znajdziesz o nim więcej. Od razu mówię że to prawdziwy lekarz, a nie wróżka która obieca ci zdrowie, a przy okazji coś jeszcze :)