Ból głowy po upadku

napisał/a: zyjontko 2008-11-21 22:19
czesc mój tata ma 68 lat 3 miesziące temu spadł ze schodów 2 tygodnie po upadku zaczeła go bolec glowa mial zawroty nos miał zatkany nie mógł przez niego oddychac z trudem udaje mu sie wysmarkac ale jest to ropa z krwia oddycha tylko utami bardzo zle sie czuje z trudem pojechał ze mna do lekarza bo panicznie sie ich boi miał zrobiona tomografie glowy ale wykazało tylko ze ma krwiaka który zwapnial i ze nic sie nie dzieje minely kolejne tygodnie a stan taty sie pogorszył w dalszym ciągu ból mu towazyszy siaka ropa z krwia stracił słuch smak nie chce isc do lekarza a ja w dalszym ciagu nie wiem co mu jest i jak mu pomuc czy to cos powaznego i czy to moga byc zatoki które poprostu zgrały sie z tym upadniem procze o odp
napisał/a: sitak23 2008-11-22 00:37
zyjontko napisal(a):czesc mój tata ma 68 lat 3 miesziące temu spadł ze schodów 2 tygodnie po upadku zaczeła go bolec glowa mial zawroty nos miał zatkany nie mógł przez niego oddychac z trudem udaje mu sie wysmarkac ale jest to ropa z krwia oddycha tylko utami bardzo zle sie czuje z trudem pojechał ze mna do lekarza bo panicznie sie ich boi miał zrobiona tomografie glowy ale wykazało tylko ze ma krwiaka który zwapnial i ze nic sie nie dzieje minely kolejne tygodnie a stan taty sie pogorszył w dalszym ciągu ból mu towazyszy siaka ropa z krwia stracił słuch smak nie chce isc do lekarza a ja w dalszym ciagu nie wiem co mu jest i jak mu pomuc czy to cos powaznego i czy to moga byc zatoki które poprostu zgrały sie z tym upadniem procze o odp

tata powinien trafic na oddzał laryngologiczny i powinien miec konsultacje neurologiczna jeszcze raz
napisał/a: zyjontko 2008-11-22 11:00
ale czy mozna stwierdzic mniejwiecej co mu jest do lekarza jade z nim w poniedzialek
napisał/a: sitak23 2008-11-22 11:17
zyjontko napisal(a):ale czy mozna stwierdzic mniejwiecej co mu jest do lekarza jade z nim w poniedzialek

moze przy tym upadku połamał przegrode nosa?
napisał/a: zyjontko 2008-11-22 19:29
no o tym terz myslalam ale mówił ze nos ma caly nic dziekuje bardzo za odp pozdrawiam
napisał/a: sitak23 2008-11-22 20:12
zyjontko napisal(a):no o tym terz myslalam ale mówił ze nos ma caly nic dziekuje bardzo za odp pozdrawiam

no nie wiadomo badał tate laryngolog , a pozatym to musiało byc silne uderzenie głowy jak wykryto krwiaka , nie zaleznie w jakim
stanie teraz jest krwiak , spytaj sie konkretnie gdzie tata uderzył sie w głowe , w przód , w tył, czy z boku to jest istotne dla sprawy, ja niedawno lezałem w szpitalu i na sali lezałem z takim panem co własnie uderzył sie w głowe z przodu, dzwiami w piwnicy i stracił słuch tz na jedno uch nie słyszy wogule a na drugie ledwo co