Ból głowy od słońca

napisał/a: wiktoria.stel 2012-06-18 10:10
Witam, piszę tutaj, ponieważ zanim złożę wizytę u lekarza, chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego, czym moje objawy mogą być spowodowane. Zaczęło się to jakiś ponad tydzień temu, kiedy to po roku przerwy wybrałam się na wycieczkę rowerową, wcześniej jeździłam dużo szybciej, pokonywałam znacznie większe dystanse i w gorszych warunkach pogodowych, natomiast tego dnia mniej więcej w połowie drogi zaczęłam mieć jasno przed oczami i czułam się jakbym miała zaraz zemdleć. Po drodze mijałam zalew, gdzie odpoczęłam przez chwilę, a potem zaczęło się to dziać... Założyłam, że to od słońca, było mi niezwykle ciężko dojechać do celu, ale nie miałam innego wyjścia, jak tylko zatrzymywać się co 5 minut a w domu pomagać sobie zimnymi okładami. Później zaczął się sezon deszczowy, natomiast od 3 dni świeci słońce, a ze mną jest tylko gorzej. Mam zawroty głowy i się zataczam, lekko boli mnie głowa, mam mdłości i ogólnie jestem dosyć osłabiona, ponadto bolą mnie oczy, ale to może nie mieć z tym związku. Najgorsze jest to, że wystarczy, że wyjdę do sklepu, a już zaczynam się tak czuć. Czy możliwym jest, że jestem tak wrażliwa na promienie UV? Czy może chodzi o co innego? Bardzo proszę o pomoc, dodam, że nigdy wcześniej mnie to nie spotykało, nawet po długotrwałym opalaniu się.
napisał/a: Madzia10027 2018-04-11 21:17
Cześć chciałabym się zapytać czy już coś na ten temat się dowiedziałaś ponieważ mam ten sam problem niemal identyczny i lekarze mięsny nic u mnie nie zdiagnozowano A przeszłam po prostu miliony badań i nic.