Ból głowy--oczu.. Możliwa Borelioza ?

napisał/a: burza011 2014-06-16 10:13
Witam od kilku miesięcy praktycznie co dzień boli mnie głowa w okolicach skroni oraz gałki oczne gdy dotykam również mnie bolą.
Byłem u okulisty wszystko OK.. Wyniki krwi idealne w tym CRP I OB .. Kiedyś nigdy nie bolała mnie głowa a tak jak pisałem od kilku miesięcy praktycznie non stop..Mam również lekko podwyższoną temperature 37.st Miałem robione różne badania Nawet RTG zatok i wszystko zdrowe..laryngolog mówi że jestem zdrowy.Przestałem chodzić po lekarzach po powiedzą że udaje ! A naprawdę już mam dosyć bólu głowy i oczu. Rok temu bolał mnie odcinek szyjny kręgosłupa przez kilka dni i samo przeszło z czasem ... dziś kręgosłup mnie nie boli...możliwe żeby to od tego były te bóle ?? Już nie wiem jaka jeszcze może być przyczyna...Teraz myślę jeszcze o kleszczu kilka lat temu cały dzień miałem takiego pasożyta pod szyją dopiero w nocy po przebudzeniu podszedłem do lustra i zauważyłem go,wtedy ojciec mi go wyjął. Wtedy nie miałem żadnych objawów po ugryzieniu ..Dziś tak jak pisałem cały czas mam 37 stopni temperature ból gałek ocznych przy dotyku i ogólnie ból głowy głownie w okolicach skroni.I tak od kilku miesięcy a wszystkie wyniki krwi idealne..Jest taka możliwość po tylu latach żeby to mogło być od tego? ? Z góry dziękuję za odpowiedź . :)
napisał/a: joannanr1 2014-06-16 21:53
Takie objawy to trochę mało żeby mówić o boreliozie ale możliwe jest , że to pierwsze symptomy.
Objawy boreliozy mogą nastąpić po wielu latach od zakażenia.Brak rumienia i objawów tuż po ukąszeniu nie wyklucza boreliozy.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-05-13 10:28
Sezon na kleszcze się rozpoczyna, więc wklejam, ale nie życzę aby się komuś przydało :)

[url_special=http://choroby-zakazne.wieszjak.polki.pl/zakazenia-pasozytami/327428,Ukaszenie-przez-kleszcza-co-musisz-o-nim-wiedziec.html:39szvax7]http://choroby-zakazne.wieszjak.polki.pl/zakazenia-pasozytami/327428,Ukaszenie-przez-kleszcza-co-musisz-o-nim-wiedziec.html[/url_special:39szvax7]