Ból głowy, męczący, przewlekły kaszel, uczulenie na roztocza

napisał/a: km79 2010-10-28 21:29
Witam.
Szukam pomocy w necie bo lekarzy już mam dość (pewno trafiłem na samych nieuków co mają studia załatwione za kase mamy i taty).. Ale do temamtu:
1. ból głowy ( zaczęło sie to w marcu )
- miałem zrobione wszystkie możliwe badania łącznie z tomografem - wszystko ok.
- ból jest cały czas ( okulistka tarfnie to określiła - tzw ćmienie ) 1-2 x dziennie jest bardzo bolesny ( trwa około 2-5 sekund)
2. oczy ( kilka lat - niewiem dokładnie od kiedy - wyjasniałem sobie to typem pracy)
- mam delikatny swiatłowstręt - muszę jezdzić cały czas w okularach przeciwsłonecznych - nieważne czy jest słońce czy zachmurane)
- czesto mnie bolą, czasem łzawią
3. kaszel ( jakieś 2 miesiące ):
- miałem antobiotyki, wypiłem chyba wiadro rużnych syropów + jakieś tabletki
- kaszel jest suchy, bardzo męczący, pojawia się zwłaszcza w nocy, rano i wieczorem
4. Alergia ( wykryta miesiąc temu )
- przy badaniach okazało się że jestem "delikatnie" uczulony na roztocza kurzu.
- lekarz stwierdził ze jest to mało uciążliwe i ze nie bedzie to przyczyną powyższych problemów.
5. Skóra ( od zawsze )
- mam ciągłe ( mniej lub wiecej widoczne ) zmiany skórne czasem swiędzące - Dermatolog stwierdził trądzik i na to byłem leczony - BEZSKUTECZNIE ( czasem zmiany były mniej, czasem wiecej widoczne)
6. Jeszcze klika rzeczy:
- zmęczenie i uczucie ciężkości
- problemy ze snem ( nie moge zasnąć i mam problem ze snem - kilka razy w nocy się budze)
- Rano mam problem z "rozbudzeniem się"
- NOS - bardzo czesto uczucie zatkania - problemy z normalnym oddychaniem
( dziwne dla mnie jest to ze zazwyczaj mam problem z 1 stroną - i jest to naprzemienne - raz prawa, raz lewa strona zatkana )
.
Dodam - mam 30 lat, prace przy komputerze i w samochodzie,
Mam nadzieję że opisałem moje problemy czytelnie -
BARDZO PROSZĘ O POMOC
Dziekuje
napisał/a: km79 2010-10-31 22:01
Nik nie jest w stanie mi pomóc, doradzić cokolwiek? Lekarze nie byli w stanie mi pomóc, tutejsi lekarze.. :(