ból głowy i słabość w nogach

napisał/a: syrta 2013-04-19 17:12
Witam
Szukam pomocy. Przeleżałam na oddziale neurologii, miałam zrobione i TK i MR, ale odpowiedzi na to z jakiego powodu tak mi się dzieje w tych badaniach nie znaleziono. MR było mózgu, kręgosłupa szyjnego i piersiowego. Po tygodniu w domu piszę o swoich spostrzeżeniach. Moje samopoczucie wiąże się ze zmianą pozycji ciała. Zawsze jest to zmiana pozycji z siedzącej na stojącą. Nigdy nie ma to miejsca z pozycji leżącej. Koszmarne zawroty głowy na granicy utraty przytomności, szum w uszach, mroczki przed oczami. Uczucie jakby całe ciśnienie organizmu kumulowało się w głowie jakbym miała 200 tak pulsuje za to w nogach poczucie jakby krew tam wcale nie dopływała. Nogi ciężkie, umęczone wręcz drętwe. Mam wrażenie, że nad nimi nie panuję. Miałam robiony doppler tętnic szyjnych. Ok. Maksymalne przepływy. Co to może być? No nie da się żyć...Proszę o sugestie.
napisał/a: aaggaa3 2013-04-26 19:22
napisal(a):Moje samopoczucie wiąże się ze zmianą pozycji ciała. Zawsze jest to zmiana pozycji z siedzącej na stojącą. Nigdy nie ma to miejsca z pozycji leżącej. Koszmarne zawroty głowy na granicy utraty przytomności, szum w uszach, mroczki przed oczami


może to Hipotonia ortostatyczna, ale skoro byłaś w szpitalu to na pewno zrobiono badania pod tym kątem