bol głowy, bol karku, drętwienie rak i nog...

napisał/a: zmartiona_21 2011-05-15 22:14
Witam,
nie wiem czy mam czym sie matrwic.
od kilku lat mam takie objawy jak drzenie rąk ból głowy i zawroty głowy, po badaniach EEG lekarze stwierdzili migrene, po kolejnych badaniach skierowano mnie na rezonas po ktorym wyniki wskazywały na stwardnienie rozsiane , jednak kolejny rezonans nic nie wykazał.
Po pewnym czasie do bolow doszedł bol karku, dretwienie rak i nog oraz uczucie na jednej z nog jak by ktos mi wylewał na nia goraca wode.

nie wiem czy powinnam sie martwic, prosze o pomoc, nie mam siły juz do lekarzy bo tylko potrafia powiedziec ze nie wiedza co mi jest.
napisał/a: zetucinska 2011-05-16 09:52
A jak stwierdzono migrenę dostałaś na nią jakieś leki? Rozpoczęto leczenie? Wiesz, drętwienie kończyn i zawroty głowy też mogą być jej objawami. Myślę, że lekarz to zbagatelizował, powinnaś udać się do innego neurologa, który przebadałby Cię pod tym kontem. Kilka razy już pisałam na tym forum, że ja bardzo długo walczyłam z bólami głowy, zanim dowiedziałam się, że to migrena. Nieporadnie chciałam leczyć się sama, jednak dopiero teraz odczuwam poprawę- kiedy prowadzi mnie lekarz, biorę leki na migrene Sumamigren, prowadzę dzienniczek,w którym zapisuję wszystkie napady bólu. Dzięki temu można kontrolować ich częstotliwość występowania i to czy leczenie przynosi skutki...