ból gardła u 1,5 rocznego dziecka

napisał/a: BOBOLINEK 2015-01-27 22:50
Mój syn ma 1,5 roczku nigdy nie chorował ale od kilku dni pokazuje że boli go gardło.... Lekarz przepisał psikanie tantum Verde 4x po 2 psikniecia, ale problem polega na tym iż zamiast poprawy jest gorzej.... A lekarz każe czekać i nic innego nie daje. Co mogę zastosować? Bo mam wrażenie że tantum Verde działa odwrotnie niż ma pomagać....
napisał/a: Norweg1 2015-03-18 21:49
W takich sytuacjach- na przyszłość- zgłosiłbym się na drugą wizytę z dzieckiem ale do innego lekarza.
napisał/a: BOBOLINEK 2015-03-26 22:19
Do 1,5 roczku syn nigdy nie chorowal ale gdy skonczyl 1,5 roczku w ciagu 3 miesiecy choruje na krtan.... Jest alergikiem czy to normalne aby taki maluch tak czesto chorowal na krtan? Lekarz powiedzial ze alergicy beda lapac czescoej krtan
napisał/a: kiniaole 2015-03-27 14:19
Też się ostatnio z tym spotkałam, możesz po prostu sprawdzić inny specyfik lub iść do innego lekarza. Nie wiadomo co dokładnie jest przyczyną bólu. Też szukałam trochę informacji na ten temat i wpadłam na ten artykuł http://gardimax.pl/porada/zapalenie-gardla-u-dzieci-bol-gardla/ może coś pomoże. Mimo wszystko 1,5 roku to wciąż maluszek :)