Ból gardła od 4 miesiecy + wymaz

napisał/a: krzysztof1985 2014-03-15 13:32
Witam napisałem ten wątek ponieważ borykam, się z bolami w okolicy gardła od blisko 4 miesięcy. Byłem na wizycie u Laryngologa opowiedziałem o swoich objawach prosilem o wymaz lecz, musiałem zrobic go przez lekarza rodzinnego. Co dziwne przy tych obajwach nie mam gorączki kataru, oraz kaszlu.

Zmienialem lekarza Laryngologa i chyba, znow zle trafilem został mi przepisany antybiotyk Amoksiklav. Po wzieciu połowy pudełka lek w zawiesinie zero poztywnych rezultatów na ten preparat cos, jak Augumentin. Poczym udałem sie do lekarza, rodzinnego z wynikiem wymazu gardła ktory jest widoczny nizej, Lekarz rodzinny na podsatwie tego antybiogramu przepisał nowy antybiotyk o nazwie : Cefaleksyna 500mg 2x1co 12h, oraz Bactilac NF 20 kapsułek. Dlatego napisałem tego, posta moze ktos, z was orinetuje sie czy faktycznie branie koljnego antybiotyku, tego formatu bedzie mialo jakis sens, w zwalaczaniu tych wirusów zdjecie gardla zalacznik, bołe glownie mam, w okolicach gardla sciny, oraz delikatnie piecznie, i krostki na tyle gardla, pod odstawieniu poprzedniego troche, obajwy sie nasiliły widoczne na zdjeciu. Jezeli ktos z was bylby wstanie w jakim kierunku dalej isc, ew jakie badania jeszcze bede wdzieczny.

Z powazaniem Krzysztof
napisał/a: krzysztof1985 2014-03-18 19:13
Dodam ze ostatnio zaczeły sie u mnie, straszne bole jelitowe. Nie wiem dokladnie od, czego moze to być wzdecia zbyt mala ilosc wydalanych gazów. Stan sie utrzymuje od 2 dni co mnie, zaczyna troche, niepokoic bylem u lekarki i troche bagatelizuje ten problem a ja sie nadal zle czuje. Moze to wina tych antybiotykow ktore bralem wczesniej jakies sugestie dochodza tez zatwardzenia