Bol gardla i Kaszel

napisał/a: Irenka 2007-07-01 22:41
Od marca mam problemy ze zdrowiem.Nie cale dwa lata temu bylam operowana,mialam polipy w nosie.Po operacji dlugo sie goilo.Koniec poprzedniego roku bylam pare razy na kontroli u Laryngologa mialam za duzo sluzu w gardle i to mnie dusilo.Przepisywal mi antybiotyki,trwalo to tak do marca raz lepiej raz gorzej.W marcu bylo calkiem zle , dusilo mnie stasznie i na dodatek mnialam wrazenie , ze mam na jezyku jakis dziwny nalot jagby z kuzu.Dostalam nastepne antybiotyki i zastrzyk z kortisonu.Troche pomoglo ale mialam wrazenie ,ze ciagle cos mam w gardle.Dostalam skierowanie do specjalisty od alergii i pluc.
Pluca byly zdrowe,powiedzial, ze antybiotyki byly nie potrzebne dostalam tabletki przeciwko alergii (3-lata bralam zastrzki alergiczne przeciwko Brzozie,Olchy,Orzechy).Mijaly nastepne tygodnie ja liczylam kiedy czas pylkowania minie.Nawet bylo mi troche lepiej, albo chcialam, zeby bylo mi lepiej nie wiem.Mialam tez robiona tomografie Computerowa Gardla- byla wporzadku.Do tego towarzyszy mi suchy kaszel.
Moj lekarz domowy powiedzial zebym najlepiej zmienila laryngologa.Krytykuje a sam nie moze mi pomoc.Odstawilam w tym tygodniu tabletki na nadcisnienie bo czytalam i rozmawialam z lekarzem,ze z tabletek na nadcisnienie mozna tak miec kaszel.Na dodatek na migdalach mam jakis bialy nalot moj lekarz domowy przepisal mi lekarstwo homopatyczne nazywa sie Angin-Heel poprawy na razie nie widac mam czekac tylko nie wiem na co( az sie
chyba udusze)Jedno z tego tylko to ,ze mozna sie odchudzic.Mozecie mi pomoc.Pozdrawiam
napisał/a: Peter 2007-07-02 11:34
Proponuję zacząc od zrobienia wymazu z nosa i gardła. Takie gdybanie lekarzy, jeden, że to alergia, drugi, to że infekcja pozostawię bez komentarza.