bol gardla + flegma nosowa z krwia

napisał/a: magdanp 2009-04-29 00:00
Witam, jakies 3 dni temu zaczelo bolec mnie gardlo, a konkretnie tyl podniebienia. Laickie spojzenie na gardlo spostrzeglo jedynie kilka czerwonych kropeczek ( takze wydaje mi sie ze jak na paciorkowe zapalenie gardla to za malo ) oraz kilka takich czerwonych zylek na tyle podniebienia oraz na "dzyndzelku" :) ( sorry ale nie wiem jak to profesjonalnie sie nazywa ale kazy wie o co chodzi).Czuje rowniez lekkie drapanie i takie jakby "zatykanie" pomiedzy ustmi a nosem (nizej z gardlem wszystko w pozadku) Poza tym wszystko wydawalo sie ok ( zaczerwienienie jesli juz to za mocne nie bylo, zadnego kaszlu kataru itp ). Bol nie jest za mocny choc przy przelykaniu i jedzeniu go odczuwam to nie jest on az tak bardzo dokuczliwy. Dzis jednak przy odksztuszaniu flegmy ( tej bardziej jakby z nosa a nie z gardla ) zauwazylem ze robi sie coraz ciemniejsza az wkoncu zauwazylem drobinki krwi. Dlategotez pisze tutaj bo nie wiem czy to jakies podraznienie sluzowki, bakterie, wirusy, alergia czy inne paskudztwo.

Z gory dziekuje za jakies porady/wskazowki i przepraszam ze sie tak rozpisalem ;)