Ból gałek ocznych.

napisał/a: burza011 2014-02-26 19:57
Witam mam 21 lat od tygodnia bolą mnie gałki oczne... czasem zarówno przy ruszaniu okiem jak i same...gdy uciskam na gałki palcem rownież bolą mnie..( ze wzrokiem nie mam problemów )do tego mam cały czas podwyższoną temperature 37,1 ostatnio bolała mnie lewa skroń jednak już jej nie czuje.. kupiłem kilka dni temu krople świetlik do oczu byłem pewien że to zwykłe podrażnienie oka od komputera ale te krople nic nie dają.. dziś zrobiłem badanie krwi i również wszystko ok cukier 104 .. ale myśle że to nic strasznego..OB wykazało tylko 2 Więc bardzo niska wartość..norma od 1-20 byłem pewien że będzie Ob podwyższone przy podwyższonej temperaturze ale nic z tego. Inne wyniki krwi bardzo dobre .. Już nie wiem co może być przyczyną ..ktoś ma jakieś pomysły jakie badania następne zrobić/ ?
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-26 20:53
Z zatokami nie masz do czynienia? Pozdrawiam.
napisał/a: burza011 2014-02-26 22:09
Nigdy nie miałem problemów z zatokami, możliwe są zatoki jeśli nie mam kataru ? Czasami mam jeszcze skurcze z lewej strony szyi na głównej zyle ale bardzo rzadko nie wiem czy może mieć to coś wspólnego z tym.
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-26 23:21
Możliwe, jeśli są to nawracające infekcje i wydzielina z zatok spływa po tylnej ścianie gardła.
Jeśli temperatura jest minimalnie podwyższona być może że jest gdzieś stan zapalny. Radzę mimo wszystko udać się do okulisty. Ból gałek ocznych może sugerować różne choroby. Pozdrawiam.
napisał/a: burza011 2014-02-27 11:15
ok dziękuje za informacje ; ) Zobacze co powie okulista..
napisał/a: burza011 2014-03-02 17:13
Witam w piatek byłem u lekarza rodzinnego stwierdził zapalenie spojówek a bóle w okolicach skroni powiedział że to zatokowe... dostałem krople do oczu Biodacyna oraz tabletki Neosine .. dzisiaj znów 0 poprawy ból głowy ,oczu, i stan podgorączkowy 37,1 i tak od 10 ciu dni nic te tabletki nie pomagają....jaka może być jeszcze przyczyna ? Dodam jeszcze że oczy mi nie łzawią ..ropa rownież nie leci ...kataru również nie mam .. Jedynie odczuwam ból gałek ocznych..nawet jeśli dotknę palcem to oko boli.. dodatkowo tak jak pisałem temp.37.1 i ból głowy w okolicach skroni i czoła.