Ból gałek ocznych

napisał/a: felek_z_kopytem 2011-01-26 17:16
Witam mam 20 lat i od niedzieli czuje sie prawie najzwyczajniejniech chory. Napisalem prawie z prostego powodu
Ogolnie strasznie mnie kaszle(suchy kaszel), jestem troche oslabiony, mam lekko podwyzszona temperature i poranna flegme o nieciekawym kolorze. Byloby wszystko git gdyby nie fakt, ze przy patrzeniu w gore, dol czy na boki okropnie bolaly mnie galki oczne promieniujac do glowy. Bol glowy nasila sie jeszcze w momencie gdy mam pochylona glowe, jest taki rozpierajacy i pulsujacy nieprzerwanie od kilku dni. Chce podkreslic ze w piatek bylem na konkretnej imprezie w bardzo zadymionym miejscu z dosc duza dawka alkoholu i kontaktem z wieloma osobami gdy sie obudzilem liczylem ze to tylko kac ale nic z tego. Bylem u lekarza rodziennego a on sam nie pierwszy juz raz niewiele mogl mi pomoc. Mowi ze to specyficzna odmiana zaawansowanej grypy a pozniej ze cos z tchawicą i daje mi antybiotyk. Wiec cos tu nie halo. W dodatku w nocy zalewam sie potem i miewam dreszcze. Tragedii jeszcze nie ma jakos funckcjonuje ale chce jak najszybciej wrocic do normalnosci a nie bardzo mam pomysl jak to zrobic. Intryguje mnie przede wszystkim ten dziwny sciskajacy bol galek i glowy. Uprzedze pytania, nie nie mam nadcisnienia i nikt nigdy nie stwierdzil ze mam jakiekolwiek problemy z zatokami (poprostu chyba nawet nei bylem badany pod tym katem) co mnie szczegolnie dziwi gdyz moj ojciec i jego brat maja od lat problemy wlasnie z zatokami. Z gory dziekuje i pozdrawiam
napisał/a: martynaa555 2011-01-27 12:44
czesc felek! nie musialam zakladac nawet nowego tematu bo widze ze mnie uprzedziles. Mam dokladnie ten sam problem co ty no moze poza paroma wyjatkami. Obawiam sie ze to jakas odmiana grypy lub czegos podobnego. Ja tekze kaszle a bol galek ocznych przy poruszaniu w rozne strony jest nie do wytrzymania. Dodatkowo okropnie boli mnie glowa gdy ja pochylam. Nie bylam u lekarza ale znajoma ktora studiuje medycyne (co prawda na pierwszym roku ale zawsze) mowi ze bol galek to nie jest dobry znak . Moze go powodowac min zapalenie nerwu wzrokowego lub bardzo silne odwodnienie (co w moim przypadku nie wchodzi w gre). Mial ktos podobnie z tymi galkami bo nie daje mi to spokoju.
napisał/a: agaton25 2012-07-13 14:57
Mam podobne objawy, to znaczy przez 3 dni miałem ten okropny ból gałek i głowy od rana do nocy przez 3 dni. inne objawy chorobowe słabsze.

ktoś zna odpowiedz co się dzieje?
napisał/a: STARYWYGA 2012-07-13 21:08
Kłania się alergia
tylko tem kaszel się nie zgadza
laryngolog konieczny
doraźnie
cet alergin wapno syrop
napisał/a: agaton25 2012-07-14 01:53
laryngolog od gałek ocznych? ja kaszlu nie mam tylko delikatną gorączkę. po 3 dniach wyskoczyły mi plamy czerwone od klatki piersiowej w górę, niektóre plamki zamieniły się w strupki. w poniedziałek lecę do lekarza.