Ból dziąsła przy szczotkowaniu.

napisał/a: deimon999 2014-03-27 12:43
Witam. Jestem tutaj nowy i pierwszy raz więc gdybym coś źle napisał to przepraszam. Otóż mam problem z lewą górną częścią dziąsła. Np gdy ruszam czasem policzkiem lewym to troszkę boli ale to bardziej taki dyskomfort. A przy szczotkowaniu jest gorzej bo gdy myję dziąsło. Jakieś 2 tygodnie temu miałem piaskowanie zębów. I jeszcze do tego jakieś 7 dni temu zużyła mi się szczoteczka więc chciałem kupić jakąś lecz nie mogłem znaleźć odpowiedniej dla siebie bo używam miękkiej jedynie lecz nie dostałem więc wybrałem jakąś średnią. Gdy otworzyłem ją i umyłem zęby to poczułem jak bym druciakiem jeździł po dziąśle oraz po zębach. Oczywiście szczoteczka była jakaś no name. Potem na drugi dzień dostałem już Jordana miękkiego więc kupiłem. Lecz nie było pasty Sensodyny Extra ulga. Więc kupiłem Sensodyne Total Care. Której już dawniej używałem i jakoś 2-3 dni po tym zaczęło boleć mnie lewa strona dziąsła. Środkowa i prawa nie bolą. Dolne dziąsło także nie boli. Wybieram się jutro lub w Poniedziałek do Stomatologa aby sprawdzić to dziąsło. Lecz wiadomo wolałbym wiedzieć już dziś co to może być. Dodam że przy jedzeniu nie boli. Jeszcze dodam iż boli mnie mnie połowa dziąsła. Tam gdzie są korzenie zębne. Pozdrawiam