ból członka

napisał/a: anula38 2015-03-13 22:17
Mam dość krępujące pytanie proszę o odp to dla mnie bardzo ważne.Jakiś czas temu pieściłam się z moim chłopakiem,nie doszło do stosunku.Po kilku dniach napisał mi,że nie wie co się stało,ale ma problemy nie może się wysikać i bardzo go boli członek zadał mi pytanie czy ja wcześniej z kimś spałam..O co chodzi..?? co się mogło stać,ze ma taki problem.Czy miał prawo i powód pomyśleć,ze to przeze mnie :(
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-03-14 07:16
Może ma stan zapalny. A czy miał prawo pytać? No skoro nie współżyliście to raczej Ty go niczym nie zaraziłaś-to przecież oczywiste.
napisał/a: anula38 2015-03-14 09:51
Czy miałam prawo po takiej wiadomości poczuć się urażona ?? zrobiło mi się bardzo przykro.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-03-14 11:25
No jak poczułaś się urażona to chyba miałaś takie prawo ;)
napisał/a: anula38 2015-03-14 11:38
powiedz szczerze ty jako mężczyzna napisałbyś w ten sposób do kobiety,bo przez tą sytuacje zerwaliśmy kontakt :(
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-03-14 11:44
Jeżeli po stosunku bez zabezpieczenia miałbym jakieś problemy z przyrodzeniem to oczywiście porozmawiałbym z Tobą na ten temat. I nie chodzi o pretensje ale o troskę bo to mogłoby oznaczać że chorujesz na np. grzybicę a to wymaga leczenia u obu partnerów.

Ręką trudno abyś go czymś zaraziłaś, może mieć infekcję bakteryjną i wasza zabawa to tylko zbieg okoliczności.
napisał/a: anula38 2015-03-14 13:48
nie mogę zrozumieć o co tak naprawdę chodzi :( Jest między nami spora różnica wieku,może to to....
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-03-14 14:53
Ale chcesz porozmawiać o bólu członka czy różnicy wieku? Jeżeli to drugie, przeniosę do seksuologii, tam na ten temat pewnie Konstans Ci coś mądrego doradzi.