Ból cewki moczowej

napisał/a: Wiktoria21 2014-03-19 08:27
Od kilku lat walczę z zapaleniem pęcherza. Niestety trafiam na lekarzy, którzy nawet nie chcą mnie badać, a zamiast tego faszerują mnie lekami. Nie jest to typowe zapalenie pęcherza, właściwie, to boli mnie tylko ujście cewki moczowej, boli jakby mięśnie były w tym miejscu mocno naciągnięte, ból jest ciągły i nie nasila się w określonych sytuacjach. Czy mogłoby to być wadą fizyczną? Na jakie badania powinni skierować mnie lekarze (jeśli sama nie będę naciskać, nie skierują mnie nigdzie). Z góry dziękuję za pomoc.
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-19 10:23
Kilka lat ten sam lekarz?? trzeba bylo go zmienic juz po pierwszej lub drugiej wizycie a nie ciagnac tego dalej.....
Najlepiej byloby wykonac wymazy zarowno z cewki jak i jej okolic jak i z pochwy na posiewy bakteriologiczne byc moze i mykologiczne O wymazowki z cewki i pochwy poprosic ginekologa
napisał/a: Wiktoria21 2014-03-19 20:05
Pisałam o lekarzach w liczbie mnogiej. Kłania się nauka czytania ze zrozumieniem.
Wszystkie badania o których piszesz zostały już zrobione.
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-20 10:03
Zwykle ,malutkie przeoczenie podczas szybkiego czytania ot co ;),a czytanie ze zrozumieniem idzie mi calkiem dobrze i jest w miare opanowane jak na moje lata :)A Tobie kłaniają sie dobre maniery i "łyknięcie" odrobine kultury ,zwlaszcza jesli ktos Ci usiluje pomoc !! Jesli takie jest Twoje podejscie tez nie jestem Ci w stanie pomoc.Pozd
napisał/a: Wiktoria21 2014-03-20 13:55
A co to za pomoc, skoro dajesz komuś do zrozumienia, że jest jakiś nieogarnięty. Czasem lepiej jest milczeć niż pisać, czy mówić byle co, byleby tylko wyjść na kogoś mądrego. Byłam wczoraj u dobrego lekarza i już wszystko wiem :) Nie potrzebuję Twojej pomocy, zwłaszcza, że Twoja rada nie zawierała żadnych konkretnych badań, a same banały, podstawy, podstaw. Inaczej by to wyglądało gdybyś spytała jakie badania już miałam robione, a nie zarzucała mi, że nie potrafię zmienić lekarza i nie zrobiłam nawet podstawowych badań. Skoro nie przyszło Ci na myśl, że tak podstawowe badania już miałam i że można polecić coś "poważniejszego" jak np. badanie urodynamiczne i inne, to świadczy to o Twojej niekompetencji na omawiany temat i ignorancji, ale powymądrzać się chciało, nie? :D
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-20 14:15
Bez komentarza.