ból cewki i w kroczu po wytrysku

napisał/a: endimonte 2012-10-16 10:18
Witajcie mam duzy problem a mianowicie po wytrysku boli mnie cewka moczowa na całej długosci a najmocniej między kroczem a połową długości penisa. Przy ponownym wzwodzie boli jeszcze bardziej jakby była za krótka takie moje odczucie i za sztywna. Miałem robione badania urodynamiczne i stwierdzono przeszkodę podpęcherzyową dostałem leki blokujące i rozluźniające aby byl lepszy przepływ moczu bo czasem po oddaniu moczu jak usiądę jeszcze mi trochę wyleci. Zauwazyłem też że podczas oddawania stolca pracuja mi mięśnie które później mnie też bolą one znajdują się jakby między pośladkami mam je obolałe po orgaźmie czasem mam uczucie jakbym za mocno sie spinał w tych miejscach lekki dotyk powoduje penisa powoduje u mnie taką reakcje że penis mi podskakuje i mięśnie się napinają. Proszę o pomoc jakieś sugestie. Miałem już poszerzana szyje pęcherza ale ból taki sam jest i nic się nie zmieniło źle się z tym czuje boje się że kiedyś będę impotentem i będę miał problemy.
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-23 19:41
Czy ogolnie jakis lekarz zaproponowal wykonanie wymazu z cewki moczowej,oraz wykonanie posiewu bakteriologicznego nasienia?
Czy bylo wykonane badanie per rectum?Czy ogolnie posiadasz daszej problemy z ukladem moczowym? jesli tak to jakie?czy problem jest z ciaglym parciem i czestym oddawaniem moczu?
Czy ogolnie dalej przyjmujesz wczesniejsze przepisane leki?
Czy posiadasz jakies inne jeszcze dolegliwosci ?
Czy przyjmujesz jakies inne leki?
napisał/a: endimonte 2012-10-23 20:20
Hej,miałem robiony,wymaz z cewki moczowej w kierunku chlamydi trachomatis czy jakoś tak, brałem antybiotyki
Na ta bakterie po każdym antybiotyki miałem robione ponowne badanie,dopiero za trzecim razem udało się pozbyć.Mój lekarz prowadzący zrobił mi badanie prostaty była bolesna lecz nie powiększona,miałem też ja prześwietlona i wymiary były wporzadku.miałem po kuracji antybiotykami nadal bolesna prostatę tzn lekarz powiedział ze ja się spinam dlatego mnie boli,miałem poszerzana cewkę moczowa od strony pęcherza w badaniu cystoskopi wyszło ze jest zwężenie.Jednak o rozszerzeniu nadal mnie boli, czasem mam tak ze dużo oddaje moczu ciągle czuje ze mam go dużo i tak też jest nie wiem skąd się tyle tego bierze.dostałem leki z grupy blokerów które mają ulatwc przepływ moczu, miałem badanie urodynamiczne wyszło ze mam przegrodę pod pęcherzykowa.mam takie pytanie jestem osoba znerwicowana czy te objawy mogą być od nerwów, te bóle częstosą po stosunku, masturbacji ostatnio nawet po silnym podnieceniu, bolą mnie również mięśnie odbytu tam w środku jak podaje mocz i zaciskam te mięśnie czuje zesą obolałe, po wytrysku lepiej mi się oddaje mocz, jak jestem zdenerwowany mocz leci wąskim srumienie ttttm, po wyróżnieniu się jak usiądę wpłynie m jeszcze troszkę moczu, boli mnie czasem w kroku od stania a bill prominiuje do cewki dziś bolał mnie pępek jak się dzswwyprostowalem poczułem ciągnięcie w cewce proszę o pomoci
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-23 20:25
Ale jak dobrze zrozumialam to z wymazu z cewki wyhodowano chlamydie,tak? A jakie leki zostaly przepisane?
Czy bylo robione badanie- posiew bakteriologiczny nasienia?
Czy problemy z czestym oddawaniem moczu i przepelnieniem odczuwasz czesto w sytuacjach nerwowych ,stresowych czy one sie wtedy jakos szczegolnie nasilaja?
napisał/a: endimonte 2012-10-23 20:52
Tak była chlamydia,brałem sumamed,doxycyclinum,unidox sulutab,cipronex,nolicin,nobaxin.Nie miałem żadnych badań nasienia.fakt czasem mnietez jadra rwa a nawet jedno się przekręca o jakieś 90 stopni lekarz stwierdził ze to nic takiego,porostu mam jedno bardziej ruchome.w sumie w czasie stresu robią mi się zimne nogi i ręce jest mi strasznie ciepło i mimo ze mało pije to , oddaje mocz dość dużo i często,a jeszcze jedno zapomniałem dodać ze jak oddaje stolec to pracuje chyba ten sam mięsień bo po oddaniu też czuje ból i pęcherz robi się bardzo czuły tzn czuje ze mi się chce siku mimo ze oddałem mocz przy parciu kilka razy tak jak pisałem tak mi zawsze trochę wyleciało.przepraszam ze opisuje szczegółowo ale chce aby wszystko było jasne i może to się przyda w diagnozie.dziękuję
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-23 21:09
O jejciu ale lekow dostales na nia...........A napisz kiedy zakonczyles przyjmowac antybiotyki? Czy aby na pewno zostala ona wytepiona?Wiesz duzo bylo antybiotykow i pewnie wytepilo mnostwo innych bakterii jesli w ogole jakies inne byly;) ,ale przydaloby sie wykonac badanie nasienia (posiew bakteriologiczny)oczywiscie o ile antybiotyki byly juz dawno przyjmowane bo to wazne i bardzo istotne ,aby nie zamaskowaly ewentualnych patogenow w badaniu.
Czy probowales kiedys przyjmowac leki uspokajajace? jesli tak ,czy byla jakas poprawa ?Bo w sytuacjach nerwowych ,stresujacych dopadaja nas roznego rodzaju dolegliwosci w tym tez nagle parcie i czeste oddawanie moczu.
Czy czytales kiedys o schorzeniu o nazwie nadreaktywny pecherz?
napisał/a: endimonte 2012-10-23 21:48
Miałem robione po antybiotykach wymaz, w sumie było ich 3 za pierwszym razem po antybiotykach bakteria przetrwała,dopiero po kolejnym padła,bym nie chciał jej mieć bo moja była partnerka mogła by się zarazić bo zabezpieczyliśmy się antykoncepcja tabletkami i byłoby mi źle z tym ze ona by mogła mieć przeze mnie problem.Brałem tabletki uspokajające i to dość silne pracowałem ma budowie i te bóle od tego czasu się zaczęły jeszcze miałem tam incydent ze podniosłem ciężka rzecz i mnie zakolo w pachwinie potem czołem dyskomfort w okolicy krocza leczę się już 4 lata z marnym skutkiem. W tym czasieprzestortałem brać leki przeciwdepresy jne.
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-23 22:03
Nalezy pamietac ze chlamydia trachomatis przenosi sie droga plciowa i jesli w czasie gdy ja miales wspolzyles ze swoja partnerkom bez zabezpieczenie (kondony) to z pewnoscia ja zaraziles....bo tabletki anty nie chronia przed zakazeniami tylko przed ewentualna "niechciana" ciaza!!Jesli tak bylo nalezaloby aby parnerka sie przebadala w tym kierunku bo bedzie bledne kolo i moze Cie znow nadkazac
Czy w czasie przyjmowania lekow uspokajajacych odczuwales jakams poprawe?? jakie to byly leki?
Wykonaj jeszcze posiew nasienia bakteriologiczny ,nie piszesz kiedy byla przyjmowana ostatnia dawka antybiotyku??
Z tego co opisujesz przydaloby sie udac do chirurga wykluczyc przepukline ona w pierwszej fazie moze jedynie ujawniac sie jako bol jadra
napisał/a: endimonte 2012-10-23 22:16
Tak wiem ze tabletki anty nie chronią przed chorobami,tylko ja już zmian nie jestem i będzie mi głupio odezwać się do niej,zacząłem z nią współżyć dopiero po wymazie który potwierdził ze nie mam już bakterii.byłem u chirurga powiedział ze mam lekko poszerzone wrota czy pierścień w pachwinie ale ze to samo dojdzie do siebie a jadra czasem boli jedno raz drugie,czasem wydaje mi się ze od moszny bo mocno napięta jest i przyciska jadra,tabletki które brałem to były seroxat,seronil i jeden z leków podobnych,do prozaka.Antybiotyki brałem w przeszło rok temu.Myśli pani ze cały czas mogę mieć chlamydie?Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-23 22:29
Faktycznie -"byla" wiesz mozna spekulowac czy doszlo do zakazenia czy tez nie.........ale jak piszesz kochaliscie sie bez zabezpieczenie po wyniku ,ktory byl ujemny....a wiec chyba nie doszlo do zakazenia bo niby czym(?)
A lekarz urolog zlecil wykonanie usg jader? moze problemem sa zylaki powrózka nasiennego,przydaloby sie to sprawdzic,ktore moga powodowac wystepujacy bol jader/ra i zastanawialabym sie nad ta przepuklina ktora byc moze jest w fazie wlasnie takiej poczatkowej ktora uaktywnia sie jedynie jak na razie poprzez bol jadra/der no i sprawdzenie czy nie ma zakazenia patogenami chorobotworczymi nalezy sie tez zastanowic czy powodem nie jest mocne podniecenie ktore sprawia ze jadra sa zbyt przekrwione i do tego nabrzmiale co by prowadzilo do powstania bolu
Tabletki faktycznie silne sama bralam seroxat i jak objawy zwiazane z czestym oddawaniem moczyu i parciem zmalaly podczas kuracji??
Co do chlamydi nalezaloby wykonac powtorne badanie czy zostala wytepiona oczywiscie stosujac sie do "reguly" 2 tyg wykonujemy badanie ewentualnie 1,5 tyg od ost. dawki przyjetego leku
napisał/a: endimonte 2012-10-23 22:56
Ból jąder w porównaniu z bólem w kroczu to pikus i cewki to mnie martwi najbardziej bo co to za przyjemność kochać się a potem odczuwać ból który przeszkadza przy chodzeniu bo leżąc lub siedząc z podkulonymi nogami daje ulgę,strumień moczu jest większy jakby wszystko się rozluznilo, ostatnio nawet przy orgazmie mocno mi się zacisnely części ciała w kroczu i chyba mięśnie odbytu wywołując ból dość mocny próba ponownego współżycia powodowała przy wzwodzie kolejnym ból cewki nie szczypanie a ból jakby ktoś mi ja ciągnął,potem ból trwał już dobre dwa dni z miejscem nasileniem,a kiedyś potrafiłem praktycznie raz za razem się kochać teraz jet lipa strasznie mnie to meczy ośle się z tym czuje,badania wykonam te co pani mi zaleciła ,to jakieś bakterie mogą być w nasieniu może być tam nawet chlamydia?wolałbym tego nie mieć by nie kontaktować się z była dziewczyna,bardzo niezręczna sytuacja.Dziękuję Pani za poświęcony mi czas i pomoc.
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-24 19:59
No to tak ja bym poradzila wykonac :
1)posiew bakteriologiczny nasienia(pamietajac by w tym czasie nie przyjmowac antybiotykow)
2)wykanac ponowny wymaz z cewki pod katem jeszcze raz chlamydii, ogolnie bardzo dobre badanie ,ktore potwierdziloby w 100% czy jest czy jej nie ma- wykonanie badania PCR -dokadniej badanie DNA (genetyczne) bo byc moze ona nadal jest........
3)wizyta z wynikami do urologa
-wykonanie usg jader
4)trzeba sie zastanowic czy aby faktycznie ten bol krocza ktory odczuwasz dotkliwie podczas wspolzycia nie jest spowodowany mocnym przekrwieniem i do tego obrzeknieciem jader pod wplywem mocnego podniecenia i wzwodu
Mam pytanie odnosnie jeszcze lekow na chlamydie dokladnie chodzi mi o azytromycyne(sumamed),oraz tetracykline (doksycykline)
jakie byly dawki tych lekow i ile trwaly kuracje???Z tego co ja wiem to wlasnie antybiotyki z grupy makrolidow sa bardzo skuteczne to samo tyczy sie tetracyklin chociaz tutaj bywaja przypadki ze bakterie szybko sie na ta grupe uodparniaja.