BOLĄCE ŻYŁY

napisał/a: polone 2013-01-28 15:00
Witam, nie wiem czy ten wątek był już poruszany wcześniej ale zacznę tak w skrócie. Mamy poniedziałek 28 stycznia 2013. od około pięciu dni zauważyłem tak jak by pod penisem zgrubiła się żyła idąca do lewego jądra, po czym otacza jądro od spodu i idzie do góry i tu kończy się ból. Ból jest rwący i ciągły, prawa żyła też jest grubsza ale jądro prawe mnie nie boli. Wcześniej zauważyłem małe gruczoły ale zapytałem kiedyś przyjaciółki co to może być bo powinna wiedzieć gdyż maca tam swojego chłopaka i powiedziała że zbiera się tam sperma, a fakt był taki że przestałem się masturbować jakiś czas co wcześniej było moim nałogiem gdyż nie mam dziewczyny co nie znaczy że nie kochałem się nigdy i zacząłem się masturbować i gruczoły zniknęły, kiedy znowu przestałem i one się pojawiły i zacząłem się masturbować to się pojawił mój obecny problem i dalej się masturbuje bo nie wiem czy dobrze czy źle ale czytając różne posty wiem że to nie jest rak ani skręt jądra a prawdopodobnie zapalenie jednak nie wiem co robić iść do lekarza czy nie wystraszyłem się rozcięcia moszny i tego że to mogą być żylaki, nie dźwigałem nic, ze trzy tygodnie temu jadąc na rowerze stłukłem to lewe jądro i małego palca u prawej nogi ale palec przestał boleć i jądro też i jak jest wiązadło żołędzia to taką twardą kulkę czuje a wcześniej myślę że była miękka nie zwracałem na to uwagi. Pytanie co mi dolegać może ? Czy przyjaciółka dobrze mi powiedziała, czy moje obawy są słuszne i czy to jest normalne, mam 23 lata za niedługo i proszę o pomoc i poważne podejście do tego co napisałem chociaż może wydawać się że sobie robię jaja/żarty proszę szybko odpowiedzieć
napisał/a: ~Anonymous 2013-02-03 16:30
Prosze udac sie do urologa tym bardziej ze odczuwalny jest spory bol on wykona usg jadra byc moze faktycznie zylaki lub nawet torbiele