ból calej prawej nogi oraz jądra

napisał/a: mickry 2013-10-20 11:19
Dzien dobry, potrzebuje poradzic sie kogos z tej dziedziny poniewaz moj problem moze dotyczyc tej sfery. Na wstepie chcialbym jeszcze zapytac czy moze ktos z Was zna jakiegos neurologa do ktorego udalo by sie dostac ze skierowaniem bo terminy sa takie straszne ze do tego czasu sie chyba wykoncze... A jedynie idac na fundusz moge dostac skierowanie na rezonans.

Moj problem zaczal sie w maju tego roku. Poczatkowo bolaly mnie okolice nerki czyli tyl plecow po prawej stronie. Nastepnie bol zaczal dotykac prawego jadra, ta sama strona co bolala niby nerka. Pozniej z biegiem czasu bol nasilal sie lub zmniejszal promieniujac w kierunku jadra, dziwne uczucie w pachwinie i pobolewajace udo. I w tym momencie boli mnie jadro i cala noga od posladka bo sama stope. Prace mam chodzaco stojaca czasem siedzaca ogolnie aktywna. I bardzo mnie to meczy bo nie moge z tym normalnie żyć. Towarzyszą temu rowniez zaburzenia erekcji, mam normalny wzwod po czym np gdy nadchodzi czas penetracji to tracę wzwod i rowniez czasami wyplywa z niego nasienie. Nigdy nie mialem z tym problemu. Rowniez bywają dni ze wszystko jest ok jest wzwod normalny seks i wszystko ok. A jadro to bolesne jest bardzo czule wystarczy delikatny ruch i poprosu boli. Mam rowniez dziwne uczucie jakby chcialo mi sie częściej sikac. Robilem wszystkie badania mocz, krew, próby nerkowe watrobowe wszystko i nic tak raczej nie bylo. Bylem u urologa przed badaniami to leczyl mnie cipronexem ale nic mi to nie pomoglo. Wujek bedacy radiologiem i rehabilitantem ogladal moje zdjecie rtg kregoslupa i bioder i dostalem cwiczenia ktore mam robic rano na rozluznienie kregoslupa ale one mi nie pomagaja.. nie wiem juz czy to sprawa urologiczna, neurologiczna czy jeszcze inna. Moze mi ktos pomoc poradzic co robic?
napisał/a: kordian1 2013-10-21 20:15
RTG nie wszystko wykaże, lepiej wykonać rezonans, Jeżeli ból występujący wcześniej w okolicach nerek zaczął iść w dół to wskazuje na zmiany w odcinku L-S kręgosłupa.