Bol brzuszka po jedzeniu

napisał/a: ubihondka 2014-09-04 12:20
Witam serdecznie mam taki problem .
Praktycznie od początku tylko ze z przerwami co pare dni mial tak ze zdjadl potem mial gazy prezyl nozki. Potem mu przechodzilo i mialam spokoj przez jakis czas a teraz
Od około tygodnia po zjedzeniu 70,80 ml mały zwija się podkurcza nóżki , wrzeszczy ,odstawiam od butelki po ok pol minucie jest spokój, daje mu ponownie jeść łyknie 3 razy i to samo ,Wczesniej zjadal po 120,130 ml a teraz na raty na sile mu daje by te 100 chociaz zjadł
Miałam przez jakis czas spokoj ale powrocil. Dziecko ma w tym momencie 7 tygodni . Byłam na szczepieniach 28,sierpnia dostal 6 w1 powiedzano ze to normalne ze to kolki sa .
Czy na prawde to moga byc kolki ? .Dziecko wazny na dzien dzisiejszy 5 kg a w chwili porodu 2900 kg
pozdrawiam i prosze o wiadomosc jak mu mogę pomóc
napisał/a: calawtrawie 2014-09-05 09:41
Tak mogą faktycznie wyglądać kolki. Mój syn, obecnie 8 lat, miał tak samo. Jeśli lekarz wykluczył inne możliwości, możesz spróbować z preparatami anty kolkowymi, pomagają masaże brzuszka, noszenie, tulenie itp. Przejdzie za jakiś czas, u nas skończyło się, jak mały miał ponad 4 miesiace.
napisał/a: ubihondka 2014-09-06 10:47
Znajomy mi tez powiedzial ze moze to byc schyniecie ? czy mozliwe to ? jak sprawdzic >
Dzisiaj sprobowala wlaczyc odkurzac jak jadł, zjadl okolo 70 i znowy podkurczanie i krzyczał .WLaczylam odkurzac i zjadl cale 120 :)
Jeszcze mysle czy to nie jest przez mleko chociaz jest na bebilonie1 i na moim pokarmie i tak w dobie zjada 6 x bebilon i 2 x moj
i jest to samo ale w nocy jakby chetniej zjada
napisał/a: pchelka18 2014-09-18 11:15
a moze to poczatki alergii pokarmowej? kolki u niemowlat czesto o niej swiadcza, obserwuj czy pojawiaja sie jakies inne objawy alergii, mozesz o nich poczytac np tutaj http://www.latopic.pl/Alergia-pokarmowa/Jak-objawia-sie-alergia albo po prostu zapytaj o ta mozliwosc lekarza