ból brzucha z lewej(środkowej) części brzucha

napisał/a: maxiu81 2014-04-30 07:25
Witam,
kilka tygodni temu miałem bóle żołądka w środkowej górnej części brzucha i udałem się do lekarza, doktor przepisał mi Pantoprazol i dał mi skierowanie na Gastroskopię.Termin mam dopiero 23.5.
Biorę te tabletki od kilku tygodni i nie mam więcej bólów żołądka w tym miejscu, natomiast od kilku dni boli mnie z lewej strony nad pępkiem. Boli to tak jakbym miał tam siniaka, gdy tylko doktnę zaraz to czuję, tak jakbym miał obite, skóra w tym miejscu jest bardzo czuła.

Proszę o pomoc.
napisał/a: Emiluszek 2014-05-02 22:14
tego typu siniakowy ból w tej samej okolicy miałam 3 lata, robiłam kilka USG, które nic nie pokazało, i w końcu któregoś pięknego dnia zobaczyłam przepuklinę nadpępkową, po operacji nigdy więcej nie miałam tego typu bólu(dodam że mam dodatkowo co jednak nie jest związane z tego typu bólem helicobakter+++ na który właśnie dostałam kurację bo zaczęłam mieć bóle takie typowo w żołądku, a ponad 2 lat biorę leki zobojętniające kwas żołądkowy)
napisał/a: maxiu81 2014-05-04 20:18
Witam, ja mam te bóle od niedawna.Mam bardzo wzdęty brzuch, do tego gazy i często mi się odbija.Od kilku tygodni ograniczylem słodycze itp. Rano jem płatki owsiane i na kolacje także.Zrzuciłem kilka kilogramów.
Nie są to bóle nie do wytrzymania, ale czuję po zjedzeniu posiłku że mnie tam gniecie z lewej strony a i w żołądku czuje lekki ból.
napisał/a: maxiu81 2014-05-23 17:11
A więc dzis bylem na badaniu Gastroskopii i mam takie wyniki.Czy ktos może mi dokładniej wytłumaczyć co to jest ?
K21.0 G;K44.9 G; K29.7 G

Dzięki za pomoc.
napisał/a: maxiu81 2014-05-24 22:42
Sam sobie odpowiedziałem:

K21.0 Zarzucanie (refluks) żołądkowo-przełykowe z zapaleniem przełyku
K29.7 Zapalenie żołądka, nieokreślone
K44.9 Przepuklina przeponowa bez niedrożności lub zgorzeli.

Czy ktoś miał takie coś?
Jak to leczyć?

Pozdrowienia