ból brzucha po piwie, bardzo wodnista ślina

napisał/a: ssylwiaa 2012-09-01 16:43
Witam. Mam następujący problem. Gdy wypije niecałe 2 piwa w jednym momencie zaczyna mnie boleć brzuch i czuję, że już więcej nie potrafię wypić. A po kilku godzinach od wypicia zbiera mi się bardzo wodnista ślina w jamie ustnej i muszę ją cały czas wypluwać, bo jak połykam ją to zbiera mi się na wymioty. Jednak nigdy nie wymiotowałam, to tylko takie wrażenie. Kiedyś miałam taki sam problem, ale jak byłam na basenie i po pływaniu zjadłam pizze i napój gazowany. Po powrocie do domu miałam takie same objawy jak po tym piwie. Albo to jest związane z ruchem i śmianiem się (wszystko się przewraca wtedy w organizmie) Albo problem z napojami gazowanymi (piwo ma bąbelki). Jeśli pije drinka czy inny alkohol nic mi nie jest. Tylko po tym piwie tak mam. Za prawie każdym razem mi się takie coś zdarza i już nie wiem co robić. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję :)
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2012-09-02 00:58
Witam,
Proszę skontrolować sobie poziom enzymów we krwi jak aminotransferaza asparginowa ASPAT oraz alaninowa ALAT w celu wykluczenia złej pracy trzustki oraz wątroby.
Napoje gazowane odstawić i problem będzie z głowy.

Pozdrawiam