Ból brzucha oraz drapanie i kłucie oczu.

napisał/a: pietia89 2015-12-22 19:14
Witam

Od sierpnia boli mnie nadbrzusze oraz śródbrzusze dotego pieką kłuja i drapią mnie oczy ale po kolei.

Zaczeło się to od tego ,że zaczęło mnie boleć straszne gardło później doszło zaburzenie równowagi oraz pamięci ,zaburzenie smaku oraz wechu ,piekła mnie lewa cześć głowy dotego oraz łapało mnie spanie w dzień i trochę otępienie doszedł natarczywy suchy nie odrywający kaszel duszący w dzień a jeszcze bardziej w nocy plus duszności niesamowite .Ten kaszel natarczywy minął dopiero po ok 2,5 tygodnia a już wgl po półtora miesiąca był bez gorączki i do końca się nie odrywał.Robiłem wtedy morfologie krwi ob. było podyższone 4 krotnie i limfocyty obniżone o 1 stopien. Dano mi antybiotyk klabax .


Co do j.brzusznej boli mne nadbrzusze oraz sródbrzusze ból jest tepy ,brzuch jest wysadzony. utrzymujący się cały czas . Gazy odchodzą po wypróżnieniu nie czuje w ogóle ulgi jest tak samo . Stolce są papkowte choć nie zawsze . Nie czuje ssania niechce mi się po prostu jeść .Co do stolców są ołówkowate i czuje napuchnięta odbytnice .Brałem meteospazmyl.nospa forte,spasmolinie ora prokit i nic nie lepiej .Co do odbytnicy Byłem u proktologa i mam niby żylaki odbytu 1i 2 stopnia tylko to jest najlepsze że to się zaczęło od tamtej pory i krwi na papierze niemam.
Robiłem gastroskopie były tylko pojedyncze afty na dwunastnicy a tak wszystko ok mie pobrano wycinków. Robiłem kolonskopie też wszystko w porządku nie pobrano wycinków.

Co do oczów pięka mnie drapią kłuja i bolą szczególnie te żyły pod górna powieką są mętne i zaropiałe .Brałem krople floxal .dexomethazon ale tylko 2 dni bo pieklo jeszcze gorzej ,floxal, levoofloksycyne ,azyter,vigamox, dexa free oraz maść virgan Do tego cały czas stosuje sztuczne łzy . Nic nie lepiej.

Robiłem jeszcze raz na poczaku grudnia badania morfologie krwi, analizę moczu,próby wątrobowe oraz tsh i wszystko ok niby wyszło.

Usg też robiłem 2 razy i wszystko ok. Czeka mnie jeszcze tomografia komputerowa j.brzusznej.

Zato robiłem rezonans magnetyczny głowy i wyszły wysokosygnałowe drobne zmiany deminilizacyjne lub naczyniopochodne niedokrwienne mózgu w istocie białej okomorowej oraz pogrubienie błony śluzowej czołowej po prawej stronie.


Byłem 2 razy na sorze ale niechca przyjąć robili badania i wszystko ok dawali helicid i pyralginę i nospe w kroplówce i nic lepiej.

Jestem naprawdę zmeczony bardzo .

Niewiem jakie bdania jeszcze zrobić może byście doradzili ?