bol barku , prawy lewy

napisał/a: andrzej4351 2016-08-03 15:48
prawy bark boli mnie pare lat , miałem blokadę ale podnosząc cos zerwałem ja . Z biegiem czasu do bolu się przyzwyczailem .Az do grudnia 2015 roku silny bol wizyta u chirurga ortopedy rechabilitacja, 20 tabletek przeciw bolowych i koniec PO MIESIACU ZMIENIA SIE LEKARZ,. Nowe skierowanie blokada , po miesiecu pierwszy z pieciu zastrzykow MD-SHOULDER/bark/ Kwiecień miedzy wizytami u ortopedy jestem u ogolnego nie mogę podnieść prawej reki do góry , Gdy spie ze lezec na plecach ,bo gdy się przewroce boli bark musze wrocic do poprzedniej pozycji.UWAGA NA LEZACO REKE PODNOSZE BOLI ALE DA SIE WYTRZYMAC. Od ogolnego otrzymuje dwie serje zastrzykow Olfen 75, oraz Milgomne , do tego BIOFENAC,URYDYNOX, PADOLTEN, SIDALUD' . dostaje tez skierowanie do fizykoterapeltki ta daje mi skierowanie , fizykoterapia w grudniu. BOL NADAL JEST PRAWA REKA FUNKCJONUJE DO WYUSOKOSCI GLOWY WYZEJ NIE PODNIOSE.Obecnie mam 65 lat waze 100kg. wysokość to 180 cm . pływam obecnie tylko zabka, jezdze na rowerze Nikt nie wie dlaczego reka się zablokowala może neurologiczna to przyczyna proszę o odpowiedz, andrzej4351@interia.pl tel 694895427