Ból barku, klatki piersiowej

napisał/a: Kobriks1 2011-11-20 21:18
Od około miesiąca boli mnie bark, zwykle wieczorem. Jest to tępy niezbyt mocny ból ale bardzo dokuczliwy. Uważałem że ten ból pochodzi od krzywego siedzenia, podpierania się na ręce więc nie przejmowałem się tym szczególnie. Ale od tygodnia boleć zaczęła mnie klatka piersiowa. Boli podobnie jak bark, niezbyt mocno gł. po lewej stronie, czasem po prawej, odczuwam również bóle lewej łopatki. Nie wiem czy to ma jakiś związek z sercem, uk. krwionośnym ale nie mam pomysłu z kąd mo że pochodzić ten ból (spanie na barku?). Będę wdzięczny za opinie na ten temat ew. rady.
napisał/a: delinka79 2011-11-20 21:46
wygląda że bol raczej od kregoslupa , jak chcesz wiedziec czy na pewno nie z sercem to do lek. rodzinnego w celu wykonania ekg, i pisze się skąd nie z kąd
napisał/a: Kobriks1 2011-11-21 21:08
Dysortografia przepraszam, a opera podkreśla mi wszystkie słowa więc mam problem.
Do lekarza raczej pójdę bo u mnie w rodzinie wszyscy schodzą z tego świata na zawał :(
napisał/a: delinka79 2011-11-22 07:21
według mnie przyczyna nie jest serce ale dla porzadku zawsze robi sie ekg , na basen pochodzic , rozruszac sie troche to bole ustapia