Boję się, że mogę być w ciąży

napisał/a: gillisgurl 2017-04-29 00:08
Witam, jestem w 25 dniu cyklu. Do miesiączki zostały mi 3/4 dni. Zawsze już ok 10 dni przed bolały mnie bardzo piersi. Tymczasem nic takiego się nie dzieje. Czasami tylko lekko zabolą przy dotyku. Również pobolewają mnie jajniki raz jeden, raz drugi. Moja szyjka macicy jest raczej otwarta, wysoko, raz twarda raz zamknięta. Czuję charakterystyczne "ciągnięcie" w brzuchu, jednak bardzo boję się ciąży. Jedyny kontakt seksualny jaki miałam to petting. Odbył się on ok 5/7 dni przed owulacją. Ocierałam się z chłopakiem przez ubrania po czym od włożył rękę w spodnie, żeby poprawić penisa i po chwili włożył mi palce do pochwy. Jednak miałam na sobie spodnie, przez co musiałby najpierw "wytrzeć" rękę o materiał. Również wilgotną ręką dotknął mojego pośladka i brzucha. Czy preejakulat mógł przenieść się do pochwy podczas ubierania? Jeszcze jedną sytuacją, która mnie trochę niepokoi jest to, że po jego wytrysku poszłam umyć ręce i tak dla pewności przetarłam je płynem z alkoholem, poszłam wziąć kąpiel (dotykałam ręką miejsc intymnych podczas mycia) i później masturbowałam się. Czy mogłam przenieść coś do pochwy podczas mycia czy masturbacji? Czy któraś z sytuacji była ryzykowna? Denerwuję się.
napisał/a: wikam2 2017-05-07 19:10
Masz juz okres? :)
napisał/a: gillisgurl 2017-05-07 23:57
Nawet po. Dziękuję XD