boję się głodówek i efektu jojo

napisał/a: myśka 2007-11-07 13:08
Mam 169 cm wzrostu i ważę 78 kg. Odchudzam się praktycznie od zawsze. Przetestowałam wszystkie diety i specyfiki. Przeważnie udawało mi się schudnąć ale zawsze po jakimś czasie znwu tyłam. Błagam pomóżcie! Jak chudnąć powoli ale skutecznie i potem utrzymać tę wagę?!
napisał/a: dziob 2007-11-08 14:32
mysle ze powinnas skorzystac moze z wizyty w centrum dietetyki i zywienia Naturhouse, naprawde bradzo fajna sprawa!!!!na poczatek przeprowadzany jest z dietetyczka wywiad zdrowotny i zywieniowy,pozniej cie waza i mieza nadmiar tkanki tluszczowej i zatrzymanej wody w organizmie i na podstawie tego dopbieraja diete i suplement diety ktory wspomaga kuracje odchudzajaca,to mi sie bardzo podoba spotkania z dietetyczka sa co tydzien co baaaardzo podtrzymuje na duchu i mobilizuje!!!!! spotykasz sie tylko do momentu osiagniecia wagi ktora chcesz miec a pozniej wycofuje ci suplementy i uczy jak sie odzywiac zeby wlasnie nie bylo tego efektu jo jo, skorzystaj, konsultacje sa bezplatne!!!!nie masz nic do stracenia!!!!!ja w miesiac schudlam 7kg. i dlatego tak polecam to bo jestem baaaardzo zadowolona!!!!
napisał/a: alcia3 2007-11-09 14:17
co to są te suplementy i jak wygląda dieta?
napisał/a: dziob 2007-11-09 17:05
wiesz co, jesli chodzi o diete to nie jest ciezka, ucza odpowiedniego odzywiania, wiec najlepiej bedzie jak sama sprobujesz i zobaczysz i sama sie przekonasz ze to nic trudnego, bo do tego na poczatek do osiagniecia wagi sa suplementy tak jak pisalalm wczesniej, to jest fajne, ze nie ma zadnej chemii bo to sa naturalne wyciagi z warzyw ziół i owocow i tak sa podobierane komponenty zeby to pomagaly na tkanke tluszczowa czy na zatrzymana wode w organizmie, ale te suplementy sa indywidualnie dobierane w trakcie trwania odchudzania i dla kazedego jest dobierany inny, wiec musisz sama zobaczyc jak to bedzie u ciebie wygladac!!!! polecam!!!! ja jestem baaaardzo zadowlona!!!!!!
napisał/a: kinzia 2007-11-09 20:20
witam, pomoge schudnac bez efektu jojo za pomoca suplementow gg 5334257
napisał/a: ~Anonymous 2007-11-09 23:27
Jeśli ktoś kto się odchudza jest z Warszawy, to proponuję przejechać się do zielonego budynku (nr. 32) na SGGW na wydział WNoŻCiK. Od czasu do czasu są organizowane kursy dla pań, które chcą się odchudzić.

Powiedzmy sobie szczerze, nie ma uniwersalnej metody na odchudzanie się, jest to sprawa bardzo indywidualna...

Pozdrawiaam...
napisał/a: happyslim 2007-11-19 11:59
dziob napisal(a):mysle ze powinnas skorzystac moze z wizyty w centrum dietetyki i zywienia Naturhouse, naprawde bradzo fajna sprawa!!!!na poczatek przeprowadzany jest z dietetyczka wywiad zdrowotny i zywieniowy,pozniej cie waza i mieza nadmiar tkanki tluszczowej i zatrzymanej wody w organizmie i na podstawie tego dopbieraja diete i suplement diety ktory wspomaga kuracje odchudzajaca,to mi sie bardzo podoba spotkania z dietetyczka sa co tydzien co baaaardzo podtrzymuje na duchu i mobilizuje!!!!! spotykasz sie tylko do momentu osiagniecia wagi ktora chcesz miec a pozniej wycofuje ci suplementy i uczy jak sie odzywiac zeby wlasnie nie bylo tego efektu jo jo, skorzystaj, konsultacje sa bezplatne!!!!nie masz nic do stracenia!!!!!ja w miesiac schudlam 7kg. i dlatego tak polecam to bo jestem baaaardzo zadowolona!!!!



bardzo podoba mi sie postawa mojej przedmowczyni, nie warto na wlasna reke podjemowac odchudzania, bo mozna sobie niezle zaszkodzic! a wizyta u lekarza moze okazac sie niezwykle przydatna! na stronie http://www.odchudzanie.org.pl znajdziecie baze teleadresowa, mase cennych rad, nietylko lekarzy, ale rowniez kosmetologow, stylistow. mnie osobiscie bardzo przydaly sie tamte informacje, mam nadzieje, ze naklonie Was do rozsadnego odchudzania pod okiem lekarzy.
pozdrawiam:)