BŁONA!!!!

napisał/a: lila6 2006-12-11 21:48
Witam...
Jest taki problem, mam 17 lat i jeszcze nie wspołzyłam...ostatnio byłam u ginekologa i dowiedziałam sie ze moja błona dziewicza jest bardzo gruba i ze moge miec problem z jej przebiciem...Nie chce zeby moj pierwszy raz był tak bolesny. Czy jest jakas mozliwosc zeby tą błone naciąc lub cos z nia zrobic...Chciałabym wspominac swoj pierwszy raz miło a nie z niechecią...Czy moze mi ktos pomoc...????
napisał/a: Kasienka84 2007-01-03 11:00
Mozna blone dziewicza naciac jesli lekarz uzna ze to jest konieczne i nie mozliwe jest jej rpzebicie podczas stosunku. robi sie to wznieczuleniu czesciowym i lekarz wykonuje tzwany zabieg nacinania lekkiego blony, ale mysle z edopoki nie sprubujesz stosunku to nie ebdziesz wiedziala jaka jets naprawde ta blona, stosunek to przyjemny zacyzna byc bo jakims czasie rpaktykia pcozatki sa trudne i zadko kiedy wychodza tak perfekcyjnie jak sie wszedzie to przedstawia, najwazniejsze zebys zrobila to z kims kogo kochas zi na kim ci zalezy i z kim zycie chcesz spedzic i kto cie rozumie i bedzie delikatny, widzisz ja wspolzyje od ladnych kilku miesiecy a blone mam nadal, bolalo przy kilkunastu pierwszych probach i sadzilam ze blona jest gruba i trzeba ja naciac i poszlam do lekarza a on mi powiedzial ze moja blona jest na tyle elastyczna ze sie rozciaga i dopasowuje i nie ma zamiaru peknac i umozliwia wspolzycie jak najbardziej, tera zjets elpiej bo czasme tlyko zapiecze a blona sie troszke rozciagnela ale nadal jest. Z teog co wiem to lekarze najchetniej radza zeby do przebicia srtosowac stosunki i kolejne proby i ze ot najlepsz ejst, tylko musisz odpowiednio sie ulozyc itd zbey pekla w dobra stone. pwoodzenia zycze ajesli nie chcesz wogole probowac stosunku tylko od razu sie jej pozbyc to rpzy wizycie u lekarza powiedz ze chcialabys miec ja nacieto i lekarz wykona ci to. Ale czy napewno chces zprzezyc pierwsyz raz na fotelu gin.
napisał/a: gotten 2007-01-12 17:47
Raczej nie stosuje się nacinania błony dziewiczej.
Lekarz decyduje się na to bez prośby pacjentki tylko wtedy, gdy jesto na na prawdę gruba. Jeżeli twój ginekolog nie uznał tego za stosowne, to znaczy że wszystko jest dobrze. Skoro sama chcesz, to Twoja decyzja. Jeżeli jeszcze nie miałaś swojego pierwszego stosunku,i nie wesz czy jest ona elastyczna i czy stosunek sprawia Ci ból. Jeżeli boisz się tego, to ginekolog i nacinanie.