Blizny po trądziku

napisał/a: opuncja4 2014-11-02 23:07
Witam, Mam pytanie. Czy po trądziku mogą zostać wypukłe blizny? Czy jest szansa, że same zrobią się płaskie?
merit_poland
napisał/a: merit_poland 2014-12-03 22:22
Polecam Ci maść nagietkową z balsamem peruwiańskim. Nagietek zawiera flawonoidy wykazujące działanie przeciwzapalnie i przeciwzakrzepowe, a takze karotenoidy należące do szczególnie silnych przeciwutleniaczy. Działanie wyciągu z tej rośliny wzmacnia balsam peruwiański, który pobudza regenerację uszkodzonych tkanek.
napisał/a: dom400 2014-12-08 11:40
dermatologia laserowa warszawa jest skutecznym środkiem leczenia blizn, ja leczyłam się w http://melitus.pl/ i teraz mam bardzo ładną cere
napisał/a: opuncja4 2015-01-28 00:53
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie czy ktoś się może orientuje czy podczas leczenia izotekiem można stosować sylikonowe maści na blizny? Np. Demabliz? Pomogły w ogóle komuś? Pozdrawiam
napisał/a: PabloRe 2016-12-16 17:38
Najlepszy na blizny po tradziku będzie laser . Takie jest moje zdanie , usuwałem więc wiem coś na ten temat . Żadne inne kremy i jakies cuda na kiju nie pomogły . Miałem maksymalną ilość powtórzeń czyli 3 zabiegi . A z efektów jestem mega zadowolony ;) Nie wstydze sie teraz i przynajmniej wiem ,ze moge mieć dziewczynę ;0
napisał/a: Marcela111 2016-12-23 08:23
Mi na moje blizny pomoglo serum 100% sluz ze slimaka. Juz w totalnej desperacji kupilam je w sklepie Sekret Piekna, nie chcialam isc na jakies lasery itp. Juz zuzylam jedno opakowanie i widze jak wyraznie splycily sie blizny i wyblakly. Czasami, az ciezko mi w to uwierzyc. Do tego skore mam duzo lepiej nawilzona i mieksza w dotyku. Stosuje go dwa razy dziennie i przyznam, ze nie wyobrazam sobie lepszego kosmetyku do twarzy. Jak na razie jest to moj ulubieniec :)