Blizny po goleniu twarzy.

napisał/a: Anymorus 2012-03-04 19:02
Witam.
Mam problem otóż czasem po goleniu gdy delikatnie się zatnę , w miejscu zacięcia powstaje niewielka blizna.
Wygląda to tak jak opisałem to tu http://commed.pl/ciemne-plamki-na-skorze-twarzy-vt71675.html - wtedy nie wiedziałem jeszcze skąd dokładnie się to bierze , teraz nabrałem pewności.
Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś kremy bądź sposoby na pozbycie się takich nieładnych blizn.
Nie chciałbym chodzić po dermatologach jeśli nie jest to koniecznie .
Z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: piotrosiama 2012-03-04 20:06
Możesz spróbować smarować żelem Contractubex.
napisał/a: Anymorus 2012-03-05 12:45
Czytałem trochę o tych maściach , żelach i kremach i podają takie trzy :
Contractubex , Tointex i Cepan - która może być najefektywniejsza na moją dolegliwość?
napisał/a: piotrosiama 2012-03-05 13:32
Cepan - brzydko pachnie cebulą, więc jak Ci nie przeszkadza ? Ja bym optowała za Contractubexem i możesz dokupić krem z arniką na problemy na skórę twarzy, tylko muszę sobie przypomnieć jego nazwę.
napisał/a: piotrosiama 2012-03-05 13:43
Już wiem to się nazywa fitoregulator zawierający wyciąg z arniki. Ma bardzo dobre opinie. Kobitki stosują go na różne problemy na skórze twarzy - możesz spróbować.
napisał/a: Anymorus 2012-03-05 19:18
Dziękuję bardzo za pomoc :)
napisał/a: Anymorus 2013-08-25 18:00
Dermatolog, który mnie badał stwierdził iż nie wie skąd i jak powstały owe plamy.
Postanowił się ich pozbyć metodą zamrożenia i udało się. Trochę napuchło, pobolało, po czasie miejsce były lekko zaczerwienione a na dzień dzisiejszy plam już nie widać.
Pozdrawiam